Paź 212013
 
Wizz Air z Lublina

Bilety Wizz Air w cenie od 34 złotych, które pojawiły się kilka dni temu na stronie internetowej węgierskiego przewoźnika są nadal dostępne i możliwe do kupienia, w tym na przeloty z i na lubelskie lotnisko. Zazwyczaj w takich przypadkach pula najbardziej atrakcyjnych cenowo biletów szybko się wyczerpuje, będąc powodem dużego zainteresowania podróżnych polujących na cenowe okazje.

 Tym razem, przynajmniej w przypadku Lotniska Lublin mamy do czynienia z dłuższym utrzymywaniem przez tę linię atrakcyjnej oferty na przeloty lub (co byłoby gorszym scenariuszem) niskim zainteresowaniem ze strony ewentualnych pasażerów. Dziwić też trochę może obniżka cen biletów lotniczych po wycofaniu się Ryanaira z obsługiwania lotów na kierunku do i z Londynu Stansted, przynajmniej do przyszłego sezonu.

Z drugiej strony jesteśmy obecnie w środku okresu pomiędzy końcem letnich podróży a przełomem roku i czas obecny dla dużej liczby linii lotniczych na wielu kierunkach, to tak zwany posezon.

Optujmy jednak za pierwszą wersją, mając nadzieję, iż jest to zamierzona akcja promocyjna węgierskiej linii mająca na celu zachęcenie, jak największej liczby osób na przeloty z Lublina do Londynu i Oslo, tudzież na kierunkach powrotnych.

Bilety w wymienionej wyżej cenie mogą zakupić uczestnicy programu Wizz Discount Club wybierający się w podróż jedynie z małym bagażem podręcznym. Dla pozostałych chętnych chcących zakupić bilety w poniższych i sąsiadujących terminach, ceny będą nieco droższe.

Dostępne terminy na przeloty i bilety w cenie od 34 złotych przedstawiają się następująco:

Loty z Lublina do Londynu Luton:    

Grudzień:  5, 7, 10, 12

Styczeń: 25, 28

Luty: 4, 6, 8, 11, 13, 15, 18, 27

Marzec: 1, 4, 6, 11, 13, 15, 18, 20, 27, 29

 

Loty z Lublina do Oslo:

Listopad: 15, 22, 29

Grudzień: 2, 6, 9, 13, 16, 23

Styczeń: 17, 20, 24, 27, 31

Luty: 3, 7, 14, 17, 28

Marzec: 7, 14, 17, 21

 

Loty z Oslo do Lublina:

Listopad: 4, 8, 11, 22, 25, 29

Grudzień: 2, 6, 9, 30

Styczeń: 3, 6, 10, 13, 17, 20, 24, 27 

Najbardziej w tanie przeloty zubożał kierunek z Londynu Luton do Lublina. Na chwilę obecną wyjątkiem są bilety na tę trasę w niewielkiej ilości po 54 złote.  

  5 komentarzy to “Bilety Wizz Air z Lublina po 34 złote – nadal dostępne”

 1.  

  właśni,e ciekawe jakie jest wypełnienie Wizzair latających do Norwegii? Czy samoloty przypadkiem maja bardzo mało pasażerów i dlatego tak niskie ceny biletów aby zachęcić i mimo tego pasażerów brak, bo korzystają z innych lotnisk. Być może, jak się nic nie zmieni wizzair zrezygnuje z lotów do Norwegii?

  •  

   Statystyki ? Jeśli ktoś o nich wie – z chęcią je poznamy, choć wątpię, że Wizz Air je udostępnia, szczególnie z tak nowego lotniska, jak w Świdniku. Cała prawda o lotach do / z Norwegi: przy tak niskich cenach: płace w Norwegii – bardzo wysokie, ceny produktów w sklepach w Norwegii – bardzo wysokie. Resztę można sobie dopowiedzieć: Norwegowi opłaca się przylecieć do Lublina na kilka dni, wynająć hotel, zrobić zakupy i wrócić z Wizz Airem do Norwegii i zaoszczędzić na zakupach w swoim kraju. Ot cała prawda utrzymywania lotów do Oslo…

 2.  

  TO juz cha…wo i oszukanstwo,lotnisko w Lublinie dziala od roku i od samego poczatku istnienia prosimy o loty do wloch ,niestety bez efektow.Dlaczego majac rodziny w Italii nie mozemy poleciec z Lublina tylko musimy jechac tyle godzin do Warszawy,zeby zasiąść do samolotu na tylko 2 godziny lotu.Pytam wiec,po co te ankiety typu-jakie loty chcecie z Lublina skoro nikt tego nie bierze pod uwage?wielu lublinian wyjezdza za chlebem do Wloch i chcialoby sie szybko móc przedostac z powrotem w rodzinne strony ,a nie moga,bo trzeba leciec do Warszawy najblizej.Szanowny zarzadzie zlitujcie sie nad nami i wprowadzcie loty do wloch,bardzo o to prosimy.Zawiedzeni LUBLINIANIE.

 3.  

  jesli przy takich warunkach jakie są teraz i przy ils kat1 przekierowuje się loty to po co ten ils?

Sorry, the comment form is closed at this time.