Sie 262014
 
Nowe polaczenie Lublin Sztokholm

Wizz Air ogłosił dzisiaj nową siatkę połączeń, w której znajdziemy także nowy kierunek z lubelskiego lotniska. Jest nim Sztokholm Skavsta uruchamiany od 21 maja 2015 roku. Węgierska linia zwiększa także częstotliwość dotychczasowych lotów do Londynu Luton – 5 razy w tygodniu i do Oslo Sandefjord Torp – z 2 do 3 lotów tygodniowo.

Połączenia lotnicze ze Świdnika do Sztokholmu obsługiwane będą 3 razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty. Ceny biletów na dzień dzisiejszy mile zaskakują i rozpoczynają się już od 39 złotych za lot w jedną stronę dla uczestników programu Wizz Discount Club. Dla osób niezrzeszonych bilety są w cenie od 79 zł za lot w jedną stronę. Warto, więc wykorzystać już dziś okazję i kupić bilety w promocyjnej cenie. 

bilety lotnicze Lublin Sztokholm

  One Response to “Sztokholm z Lublina z Wizz Air od maja 2015”

  1.  

    Eurolot może się tylko uczyć od Wizz Air jak i kiedy (pół roku przed pierwszym lotem) ogłasza się nowe połączenia i zmienia liczbę lotów innych połączeń. Zapewne Eurolot we wrześniu powie ze kasuje swoje loty z Lublina na sezon zimowy albo będzie po miesiącu je przedłużał.

Sorry, the comment form is closed at this time.