LOT – 10% rabatu na loty

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania LOT – 10% rabatu na loty została wyłączona
sie 182012
 

Do 21 sierpnia włącznie możemy kupować bilety PLL LOT na stronie przewoźnika z 10% upustem. Aby skorzystać z promocji należy zalogować się na www.lot.com i podać kod zniżkowy: TEN4U. Rabat liczony jest od samej taryfy, a nie od całości kosztu biletu. Promocją objęte są tylko podróże rozpoczynające się w Polsce w okresie 01.10 – 14.12.2012. Poszukujący biletów lotniczych naszego narodowego przewoźnika w najbliższych dniach mają także alternatywę w postaci niedzielnej promocji last minute „siedem o siódmej” lub kontynuowanej na tripsta.pl sprzedaży biletów Polskich Linii Lotniczych  bez pobierania opłaty serwisowej.

Qatar Airways – najlepsze linie lotnicze świata będą latać z Polski

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Qatar Airways – najlepsze linie lotnicze świata będą latać z Polski została wyłączona
sie 172012
 

Uznane przez Skytrax* po raz kolejny jako najlepsze linie lotnicze na świecie, Qatar Airways rozpoczną w grudniu loty z warszawskiego lotniska do Doha w Katarze. Loty będą odbywały się cztery razy w tygodniu od czwartego grudnia. Jest to już druga arabska linia lotnicza (po Emirates) uwzględniająca w ostatnim czasie Polskę w swej siatce połączeń. Qatar Airways należą także do największych i najszybciej rozwijających się linii lotniczych na świecie. Oferują 118 połączeń do krajów obu Ameryk, Afryki, Europy, Azji, Oceanii i Australii. Ogłoszenie przez Qatar lotów z Polski, to niezaprzeczalny prestiż dla warszawskiego lotniska. Dla pasażerów, zaś nowe możliwości podróżowania, zarówno pod kątem jakości usług, jak też nowych, atrakcyjnych destynacji z uwagi na przesiadki w Doha – stolicy Kataru. Linie te znane są także z atrakcyjnych promocji, szczególnie w opcji multi city, czyli powrotu do miejsca docelowego z innego miasta, niż miasto przylotu. Zapowiada się , więc ciekawie dla poszukiwaczy najtańszych połączeń, szczególnie tych planujących dłuższe podróże do Sydney, Tokyo, Johannesburga, Rio de Janeiro, Auckland, Ottawy i wielu innych. Wejście do Polski katarskich linii lotniczych oznacza także wzrost konkurencji dla dotychczasowych, głównie długodystansowych przewoźników. Szczególnie wymieniana jest tu Lufthansa, której Qatar Airways mogą odebrać część pasażerów.

*za wikipedią: „Skytrax – firma konsultingowa z siedzibą w Wielkiej Brytanii, prowadząca badania pasażerskich linii lotniczych z całego świata. Każdego roku przyznaje odznaczenia dla Najlepszych Linii Lotniczych i Najlepszego Lotniska (1-5 gwiazdek). Ponadto, posiada forum, na którym pasażerowie mogą wyrażać swoje opinia na temat linii lotniczych i lotnisk. W toku badań marketingowych Skytrax ocenia szereg elementów związanych z transportem lotniczym m.in. prezencję załogi, rozrywki na pokładzie (inflight entertainment) czy catering.”

 

 

 Posted by admin at 19:57

Porównaj ceny noclegów i znajdź najlepszą

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Porównaj ceny noclegów i znajdź najlepszą została wyłączona
sie 142012
 

Od początku funkcjonowania serwisu udostępniamy naszym użytkownikom wyszukiwarkę najtańszych noclegów – www.hotelink.pl. W jej bazie znajdziemy oferty setek tysięcy hoteli, hosteli, pensjonatów i kurortów z całego świata. To, co wyróżnia tę wyszukiwarkę spośród innych, dostępnych w Internecie, to fakt, iż prezentuje ona konkretne oferty z wielu porównywarek cen hoteli w jednym momencie w trakcie wyszukiwania. Oszczędza to nasz czas na poszukiwanie najlepszych ofert hotelowych, niwelując potrzebę pojedynczego sprawdzania stron poszczególnych platform rezerwacyjnych. Korzystając z wyszukiwarki, w szybki i efektywny sposób porównamy w krótkim czasie oferty noclegowe z baz danych takich porównywarek hotelowych, jak: Booking.com, Hotels.com, Agoda.com, HotelClub.com, RatesToGo.com, getaroom.com, Splendia.com, OnHotels.com, Octobus.com, HostelBookers.com, Venere.com, EasyToBook.com, EasyClickTravel.com i wiele, wiele innych.

Jedną z bardzo przydatnych funkcjonalności wyszukiwarki hoteli jest możliwość sortowania wyników według rosnącej lub malejącej ceny pokoju hotelowego. Dzięki tej funkcji, w ciągu dosłownie sekundy otrzymujemy najniższe ceny noclegów w wybranej miejscowości, przy określonych datach pobytu i ilości osób, dla których szukamy noclegu.

Następnym udogodnieniem jest mapa, dzięki której szybko sprawdzimy hotele leżące najbliżej wybranego miejsca, na przykład lotniska.

W panelu bocznym wyszukiwarki możemy zawęzić wyniki wyszukiwania do obiektów noclegowych posiadających pożądane przez nas udogodnienia, którymi mogą być: parking, basen, aneks kuchenny w pokoju, Spa i tym podobne. Lista usług hotelowych jest długa, aby ją zobaczyć należy kliknąć w „pokaż wszystkie filtry”.

Hotelink dostarcza także informacje o opiniach osób, które korzystały w przeszłości z poszczególnych hoteli. Może to być pomocne w wyborze konkretnego hotelu, szczególnie wtedy, gdy wyświetlane oferty hotelowe reprezentują podobny poziom cenowy. Dodatkowym udogodnieniem jest też przelicznik cen pokoi, dzięki któremu możemy wyświetlać ceny, wybierając spośród 28 walut świata. Bardziej szczegółowe informacje, szczególnie dotyczące warunków rezerwacji, metod płatności, czy do zagwarantowania rezerwacji potrzebna jest karta kredytowa, do której godziny trzymana jest rezerwacja pokoju w danym hotelu, znajdziemy na stronach poszczególnych dostawców – platform i hotelowych systemów rezerwacyjnych.

Mamy nadzieję, że Hotelink pozwoli zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy wszystkim latającym w przyszłości z lubelskiego lotniska, jak też podróżującym obecnie i korzystającym z usług noclegowych. 🙂

 Posted by admin at 23:23