Londyn z Lublina od 108 PLN za przelot tam i z powrotem

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Londyn z Lublina od 108 PLN za przelot tam i z powrotem została wyłączona
maj 252014
 
do Londynu z Lublina

Atrakcyjne ceny na przeloty na trasie Lublin Londyn pojawiły się w ofercie Wizz Aira. Pod koniec i na przełomie roku podróż na tej trasie w obie strony kosztuje już od 108 złotych.  Osoby planujące przylot do kraju na święta i powrót w pierwszych dniach nowego roku, mają okazję do zakupu tanich biletów lotniczych. Dla lecących tylko z Lublina do Londynu, już od połowy października, Wizz Air proponuje bilety w cenie 34 złotych. Na obecną chwilę mile zaskakuje mnogość terminów z tą stawką cenową za przelot, zarówno w październiku, listopadzie i grudniu. 

 

Lublin Londyn Lublin

Paryż z Lublina przez Gdańsk, powrót przez Wrocław

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Paryż z Lublina przez Gdańsk, powrót przez Wrocław została wyłączona
maj 242014
 
Lublin Paryż

Połączenia przesiadkowe z Lublina do Paryża i na kierunku powrotnym, to kolejne możliwości podróży oferowane przez Eurolot. Dogodne połączenie z przesiadką do stolicy Francji (lotnisko Charles De Gaulle’a), zyskaliśmy dzięki zwiększeniu ilości lotów do Gdańska – uruchomieniu dodatkowych połączeń we wtorki. Dzięki nim możemy zaplanować kilkudniowy wypoczynek nad morzem lub wykorzystać, między innymi jako pierwszy etap podróży do Francji. Wtorkowe połączenia lotnicze Lublina z Gdańskiem uruchomione zostaną 24 czerwca i zgodnie z obowiązującym dziś rozkładem lotów będą kontynuowane do końca października.

Podróż na trasie Lublin Gdańsk Paryż rozpoczniemy wylotem ze Świdnika o 15:10, aby po niespełna półtoragodzinnym locie wylądować na gdańskim lotnisku o 16:30. Koszt przelotu w taryfie Basic, to 199 złotych. Na samolot z Gdańska do stolicy Francji przyjdzie nam poczekać do godziny 20:10. Do celu dolecimy o 21:25, lecąc (według rozkładu) o 5 minut krócej, aniżeli ze Świdnika do Gdańska. Za drugi etap podróży zapłacimy 570 złotych.

Lublin Gdańsk Paryż

Trasę powrotną (Paryż – Lublin) zaplanujemy o wiele łatwiej, gdyż przewoźnik już na etapie wyboru trasy na firmowej stronie internetowej, podpowiada Lublin jako możliwe lotnisko docelowe. Optymalnymi połączeniami będą loty piątkowe, w których czas na przesiadkę we Wrocławiu wynosi zaledwie 25 minut. Dzięki temu, startując z lotniska Charles De Gaulle w Paryżu o 9:40, wylądujemy w Świdniku o 13:45, czyli przelot zajmie dokładnie cztery godziny i 5 minut. Wykupując przelot z Paryża do Lublina przez Wrocław, bagaż odbieramy na lotnisku docelowym – trasę mamy opłaconą na jednym bilecie. Koszt biletu na tym kierunku w taryfie Basic wynosi 731 złotych.

Paryż Wrocław Lublin

Na stronie linii dogodne terminy na loty do Paryża z Lublina i na kierunku powrotnym uwzględniające najkrótsze przesiadki możemy wyszukiwać także dzięki funkcjonalności „ A-B-C Multicity”.