Loty Lublin Wrocław. Szybko ubywa najtańszych biletów

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Loty Lublin Wrocław. Szybko ubywa najtańszych biletów została wyłączona
lip 152014
 

Loty Lublin Wrocław obsługiwane przez Eurolot cieszą się coraz większym powodzeniem. Jeszcze dostępne, choć niedawno obowiązujące na każdy dzień i przelot w dwie strony, bilety w cenie 249 złotych sprzedają się zapewne bardzo dobrze. Ich ceny z dnia na dzień pną się do góry. Podwyżki cen biletów tyczą się, zarówno lotów na trasie Lublin Wrocław, jak też na kierunku powrotnym – z Lotniska w Świdniku do Wrocławia. W obecnej chwili najtańszy bilet na trasie Lublin Wrocław kupimy w cenie 123,23 złotych, zaś na kierunku powrotnym za 125,78 PLN.  

Wzrost cen biletów, szczególnie na terminy wakacyjne może martwić potencjalnych pasażerów. Szczególnie tych, którzy planowali przelot z Lublina do Wrocławia na krótki weekendowy pobyt. W tych terminach, bilety z dnia na dzień drożeją, osiągając kwoty około 360 złotych. W pozostałe dni tygodnia można zaplanować przelot w wyżej wspomnianej kwocie 249 złotych, ale takich cen z dnia na dzień ubywa. Adresatami tej oferty cenowej mogą, więc być osoby dysponujące wolnym czasem w trakcie tygodnia, a więc osoby przebywające na urlopie, studenci, uczniowie na wakacjach, emeryci.

Pokaźną grupą pasażerów są też bez wątpienia osoby latające na tej trasie z Eurolotem tylko w jednym kierunku. Cena biletu lotniczego, przewyższająca często i niewiele kwotę 100 złotych z bagażem rejestrowanym o wadze do 23 kilogramów, wydaję się być atrakcyjną i bardzo konkurencyjną pod względem komfortu podróży w porównaniu do ponad pięciogodzinnej jazdy samochodem, o pociągu nie wspominając.  

Pod względem popularności, loty na trasie Lublin Wrocław mają szansę „podzielić los” połączenia lotniczego Lublina z Gdańskiem. Zostało ono ostatnio zwiększone o loty we wtorki.

(Dla przypomnienia: ze Świdnika do Wrocławia i na trasie powrotnej latamy dziś we wtorki, czwartki, piątki i niedziele.)

Nieco więcej najtańszych biletów znaleźć możemy na miesiące jesienne. Póki trwa wakacyjna kanikuła, warto zarezerwować najtańszy przelot już dzisiaj. W odróżnieniu do lotów do Gdańska, loty Lublin Wrocław mogą cieszyć się także dużą popularnością wśród osób podróżujących służbowo.  Nie bez znaczenia są tu możliwe loty przesiadkowe z Paryża, Brukseli, czy Zurychu.

Bilety lotnicze na tej trasie kupimy najtaniej na stronie przewoźnika lotniczego.        

Lublin Wrocław Lublin

 

 Posted by admin at 21:35