Loty z Lublina do Sztokholmu. Przegląd cen (już od 39 PLN).

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Loty z Lublina do Sztokholmu. Przegląd cen (już od 39 PLN). została wyłączona
sie 282014
 
loty do Szwecji z Lublina

Takich cen jak na loty z Lublina do Sztokholmu i z powrotem moglibyśmy sobie życzyć na wszystkich kierunkach obsługiwanych z lubelskiego lotniska. Przelot w jedną stronę w cenie 79 złotych (za podróż tam i z powrotem za 158 zł) jest na pewno bonusem wynikającym z wcześniejszego bookowania biletów na maj, czerwiec i sporą ilość lipcowych terminów w przyszłym roku.

W jeszcze lepszej sytuacji są uczestnicy programu Discount Club, którzy mogą odbyć podróż na tej trasie za 39 złotych lub za 78 zł za przelot tam i z powrotem. Dla przypomnienia, bonus ten przysługuje także osobom podróżującym razem z uczestnikiem programu w ramach tej samej rezerwacji – do 9 osób. 

Niskie ceny, to zapewne świadome kreowanie popytu na bilety lotnicze przez Wizz Aira w celu zapełnienia samolotów na loty z Lublina do Sztokholmu i na trasie powrotnej. W dniu uruchomienia tego kierunku z lotniska w Świdniku takich biletów było zatrzęsienie. Z dnia na dzień jednak ich ubywa, co świadczyć może, iż pule z najtańszymi biletami nie są zbyt liczne i że sporo osób wykorzystuje niski poziom cen do ich zakupu.  

Lotyz Lublina do Sztokhomlu

Sztokholm z Lublina z Wizz Air od maja 2015

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Sztokholm z Lublina z Wizz Air od maja 2015 została wyłączona
sie 262014
 
Nowe polaczenie Lublin Sztokholm

Wizz Air ogłosił dzisiaj nową siatkę połączeń, w której znajdziemy także nowy kierunek z lubelskiego lotniska. Jest nim Sztokholm Skavsta uruchamiany od 21 maja 2015 roku. Węgierska linia zwiększa także częstotliwość dotychczasowych lotów do Londynu Luton – 5 razy w tygodniu i do Oslo Sandefjord Torp – z 2 do 3 lotów tygodniowo.

Połączenia lotnicze ze Świdnika do Sztokholmu obsługiwane będą 3 razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty. Ceny biletów na dzień dzisiejszy mile zaskakują i rozpoczynają się już od 39 złotych za lot w jedną stronę dla uczestników programu Wizz Discount Club. Dla osób niezrzeszonych bilety są w cenie od 79 zł za lot w jedną stronę. Warto, więc wykorzystać już dziś okazję i kupić bilety w promocyjnej cenie. 

bilety lotnicze Lublin Sztokholm