Parking przy Lotnisku Lublin w cenie 1 PLN, nawet za 15 dni

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Parking przy Lotnisku Lublin w cenie 1 PLN, nawet za 15 dni została wyłączona
paź 272014
 
1 PLN LUZ

Od dziś 27 października do 2 marca 2015 roku Port Lotniczy Lublin pobiera promocyjną opłatę w wysokości 1 PLN za korzystanie z lotniskowego parkingu A lub B.  Z promocji mogą skorzystać osoby lecące z/do Lublina linią Eurolot  z/do Warszawy i dalej liniami PLL LOT. Minimalny czas pozostawienia auta na parkingu kwalifikowany do promocyjnej opłaty, to 12 godzin zaś maksymalny, to 15 dób liczonych od momentu wjazdu na parking.

Co należy zrobić, aby zapłacić za parking jedną złotówkę?

Po spełnieniu powyższych warunków i skończonej podróży, należy udać się do informacji lotniskowej, która mieści się w hallu głównym terminala pasażerskiego. Po przedstawieniu biletu parkingowego i kart pokładowych Eurolotu i LOT-u na lot na lot do/ z lub przez Warszawę zostanie naliczona opłata w wysokości 1 złotego.

Opłata specjalna Portu Lotniczego Lublin – Park & Fly, to sposób na spore oszczędności dla kierowców aut, którzy spełnią warunki promocji. Z jednej strony, to niespotykany chyba w polskich realiach ukłon w stronę klienta, z drugiej zaś bardzo kusząca promocja związana z uruchamianiem nowej destynacji z lubelskiego portu lotniczego.

Fly Park Lublin Airport

Loty ze Świdnika do Warszawy rozpoczęte :)

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Loty ze Świdnika do Warszawy rozpoczęte :) została wyłączona
paź 272014
 
Loty z Lublina do Warszawy

Loty ze Świdnika do Warszawy zainaugurował dziś pierwszy start samolotu na tym kierunku o godzinie 06:07. Eurolotowski Bombardier Dash 8 Q 400 na przekroczenie tego dystansu potrzebuje 45 minut zabierając na swój pokład komplet pasażerów w ilości 78. Inauguracyjny lot na tej trasie odbył się w dniu wczorajszym – przylot samolotu z Warszawy na lubelskie lotnisko o godzinie 23:52.

Loty na trasie Lublin – Warszawa odbywać się będą codziennie za wyjątkiem niedziel. W te dni będzie tylko przelot na kierunku Warszawa – Lublin i za wyjątkiem sobót – w te dni odbywać się będą loty tylko z Lublina do Warszawy bez lotu powrotnego.

Ceny biletów rozpoczynają się od 99 złotych za podróż w jedną stronę z bagażem podręcznym w taryfie Bronze. Z biegiem czasu najtańszych biletów sukcesywnie ubywa. Najwięcej biletów w tej cenie było w dniu wprowadzenia taryfy Bronze, o czym pisaliśmy w tym artykule: Lublin – Warszawa z Eurolotem za 99 PLN.

Chcąc kupić najtańszy bilet w dniu wczorajszym na dzisiejszy, pierwszy lot z Lublina do Warszawy i na kierunku powrotnym tego samego dnia (27.X.2014), zmuszeni bylibyśmy wydać 498 złotych. Na ten dzień, bowiem przewoźnik oferował bilety jedynie w taryfie Silver i Gold. Może to świadczyć o wyprzedaniu puli tanich biletów na ten dzień.

Loty ze Świdnika do Warszawy otwierają dla pasażerów latających z naszego regionu szereg możliwości podróży przesiadkowych z portu lotniczego im. F. Chopina. Korzystając z oferty operujących stąd samolotów tanich i tradycyjnych linii lotniczych możemy zaplanować podróż ze Świdnika, zarówno do innych miast Polski, jak też do wielu miast europejskich i dalszych destynacji.

Wczorajszy, pierwszy lot z WAW do LUZ

oty z Warszawy do Lublina

I dzisiejszy z LUZ do WAW

LUZ WAW