Dublin z Lublina za 389 PLN w dwie strony

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Dublin z Lublina za 389 PLN w dwie strony została wyłączona
lis 272014
 
Dublin z Lublina

Dublin z Lublina w tytułowej cenie dostępny jest z grudniową datą wylotu i powrotem w styczniu w ofercie irlandzkiego Ryanaira. Cena biletów przypadnie na pewno do gustu osobom planującym przelot do Irlandii ze Świdnika na święta i dłuższy pobyt u rodziny lub znajomych. Z racji braku wznowienia bezpośrednich lotów, Dublin z Lublina w najtańszej ofercie dostępny jest z przesiadką na lotnisku Londyn Stansted. Na kierunku powrotnym to lotnisko będzie także portem przesiadkowym.

Trzydziesto sześciodniowy pobyt, włączając dni przelotu, wydaje się być długim, ale i na takie okresy pobytu znajdzie się na pewno dużo chętnych.

Dublin z Lublina

Alternatywą przelotu do stolicy Irlandii ze Świdnika jest lot tymi samymi liniami z Modlina. W tym przypadku za lot w dwie strony zapłacimy 273 złote, czyli 116 złotych mniej. Z jednej strony pozostaje niedogodność podróży z/ do Warszawy, z drugiej lot bezpośredni na trasie Modlin Dublin.

Tanie loty z Warszawa Modlin do Dublin w Skyscanner

Ze Świdnika do Sztokholmu za 78 PLN

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Ze Świdnika do Sztokholmu za 78 PLN została wyłączona
lis 252014
 
loty do Szwecji z Lublina

Ze Świdnika do Sztokholmu i z powrotem na przełomie lipca i sierpnia możemy polecieć już za 78 złotych. Oferta biletów w tej cenie pojawiła się na stronie węgierskiej linii Wizz Air, która od maja przyszłego roku uruchamia połączenia lotnicze z Lublina do Sztokholmu Skavsta. Z oferty mogą skorzystać uczestnicy programy Wizz Discount Club – cena 39 złotych gwarantowana jest na przelot ze Sztokholmu do Świdnika. Osoby niezrzeszone w klubie za lot powrotny zapłacą 79 złotych, czyli dla nich koszt przelotu w obu kierunkach wyniesie 118 PLN.

ze Swidnika do Sztokholmu

Na loty ze Świdnika do Sztokholmu znajdziemy sporo biletów w cenie 39 złotych, zarówno dla osób z uczestnictwem w klubie, jak też niebędących jego członkami. Optymistycznie zapowiada się na bieżącą chwilę lipiec. Większość cen na loty do Sztokholmu Skavsta, to wyżej wspomniane 39 złotych (zrzut ekranu z cenami poniżej). Ceny te dostępne są także dla “nieklubowiczów”

Tanie loty do Szwecja  Sztokholm Skavsta z Lublin

Loty ze Świdnika do Sztokholmu. Ceny na niektóre dni lipca 2015 dostępne 24 listopada 2014 roku.

Źródło: strona internetowa linii Wizz Air.