Bruksela z Lublina jesienią za 98 PLN

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Bruksela z Lublina jesienią za 98 PLN została wyłączona
maj 082015
 
Bruksela z Lublina

W rozkładzie Wizz Aira pojawiła się atrakcyjna cena za przelot późną jesienią z Lublina do Brukseli w kwocie 98 złotych. Taki koszt podróży poniesiemy lecąc tam i z powrotem z wylotem 23 i powrotem 30-tego listopada. Członkowie klubu Wizz Discount Club mają w tym okresie jeszcze lepszą cenę przelotu, która wyniesie ich 78 złotych.

Uruchamiane od 14 września loty do Brukseli Charleroi z LUZ odbywać się będą dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Wyloty ze Świdnika planowane są o 7:10, z Charleroi o 10:00. Oferty cenowe na pozostałe terminy na obecną chwilę są zróżnicowane i niewygórowane. Od początku uruchomienia lotów we wrześniu, podróż przy dzisiejszej rezerwacji lotu do Belgii ze Świdnika i na trasie powrotnej wyniesie nas około 200 – 300 złotych.

Zwyżek cen spodziewać się można na koniec roku, co jest typowe dla tego okresu związanego ze świętami. Aktualny rozkład lotów ważny jest do końca listopada.

W odróżnieniu od innych, nowych destynacji uruchamianych u nas przez węgierskiego przewoźnika, ten kierunek nadal zachowuje pierwotną, tygodniową ilość połączeń. Zróżnicowanie cen może też świadczyć o dokonywanych powoli rezerwacjach przez przyszłych pasażerów. Jeśli do września będziemy mieli do czynienia ze znacznymi podwyżkami cen biletów, świadczyć to może o sporym popycie na bilety na trasie Lublin – Bruksela.

Bruksela z Lublina za 99 PLN

Super ceny biletów na połączenie Lublin Sztokholm

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Super ceny biletów na połączenie Lublin Sztokholm została wyłączona
maj 072015
 
Wizz Air Lublin Sztokholm maj

Dwa tygodnie dzielące nas od rozpoczęcia lotów z Lublina do Sztokholmu pozytywnie zaskakują niskimi cenami biletów na tym kierunku. Wizz Air oferuje większość terminów w cenach od 39 złotych za przeloty także w miesiącach wakacyjnych: lipcu i sierpniu.

Trudno wnioskować, czy jest to zaplanowana akcja promocyjna, czy też mały popyt. Jedno jest pewne. To doskonały moment na zakup biletów w tak atrakcyjnych cenach, gdyż taniej już być nie może. Ceny dla zwykłych pasażerów zrównane zostały z tymi, które obowiązują dla członków Wizz Discount Club. Podróż tam i z powrotem z bagażem podręcznym zamknie się dzięki temu w kwocie 78 złotych.

Dla przypomnienia: do Sztokholmu z lubelskiego lotniska polecimy od 21 maja dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty. Wyloty z Lublina odbywać się będą o 10:05, zaś na trasie Sztokholm Skavsta – Lublin o 7:55. Trasy te samoloty węgierskiego przewoźnika pokonywać będą w niespełna dwie godziny.

To, czego można sobie życzyć, to równie atrakcyjnych cen biletów lotniczych na nowo uruchamianych kierunkach z LUZ we wrześniu do Brukseli, Doncaster i Glasgow. Na tych destynacjach przewoźnikiem będzie także Wizz Air.

Sztokholm Skavsta Lublin