gru 122014
 
diners club

Do końca roku mamy możliwość złożenia wniosku o kartę Diners Club LOT na specjalnych warunkach.  Główne profity w promocji, to 5000 mil powitalnych, możliwość gromadzenia mil, dzięki płatnościom kartą i niższa od obowiązującej roczna opłata za kartę: 100 zł zamiast 350. Przystąpienie do programu – gromadzenie mil nie wymaga żadnych, dodatkowych formalności. Wystarczy zawnioskować o kartę, dokonywać nią płatności a mile będą automatycznie zapisane na koncie jej posiadacza. Każde wydane kartą 5 złotych oznacza 1 punkt  Diners Club, który na zlecenie posiadacza karty transferowany jest na konto Miles & More. W przypadku zakupu biletów w innych liniach niż PLL LOT (20 linii partnerskich programu*) otrzymujemy mile dwukrotnie: premiowe za płatność kartą i statusowe z tytułu lotu.

Atrakcyjnym dodatkiem do karty jest ubezpieczenie podróży zagranicznych, którego kwota wynosi do 1 mln USD. Ochroną ubezpieczeniową objęty jest posiadacz karty i jego rodzina. Pakiet ubezpieczeniowy przypisany do karty Diners Club LOT obejmuje: koszty leczenia i assistance za granicą do kwoty 100 tys. USD, koszty następstw nieszczęśliwych wypadków do kwoty 100 tys. USD, OC – do 1 mln USD i ubezpieczenie bagażu do kwoty 1000 dolarów amerykańskich.

Dodatkowe profity, to bezpłatny wstęp do saloników lotniskowych (5 wizyt w roku po spełnieniu warunku transakcyjnego) i odprawa business class także dla osób z wykupionym biletem w klasie ekonomicznej. Ponadto premiowane są osoby (pierwsze 50), które jako pierwsze w danym okresie rozliczeniowym dokonają płatności kartą na kwotę dwóch tysięcy złotych.

Do karty głównej Diners Club LOT można wyrobić karty dodatkowe, które w pierwszym roku zwolnione są z opłaty. Posiadacz karty dodatkowej premiowany jest także milami powitalnymi w ilości 2000.

Na stronie dinersclub.pl/lot_kalkulator można sprawdzić wartość zgromadzonych mil w zależności od miesięcznej kwoty wydatkowanej kartą i mil powitalnych a tym samym kwotę oszczędności na zakup biletów lotniczych.

Diners Club LOT kalkulator

*linie partnerskie programu Miles & More: Adria Airways, Aegean Airlines, Air Astana, Air Canada, Air China, Air Dolomiti, Air India, Air Malta, Air New Zealand, All Nippon Airways, Asiana Airlines, Austrian Airlines, Avianca Taca, Brussels Airlines, Condor, Copa Airlines, Croatia Airlines, Egyptair, Ethiopian Airlines, Eva Air.

Podobne wpisy: