lip 282013
 
Eurolot z Lublina

Latanie z linią Eurolot z Lublina do Gdańska i na trasie powrotnej uznane będzie na pewno za sukces sprzedażowy. Już na początku lipca ilość sprzedanych biletów przekraczała wstępnie prognozowane szacunki. Prezes linii w opublikowanym, wtedy wywiadzie prasowym oceniał zainteresowanie biletami jako o wiele większe, aniżeli się tego spodziewano.

Półmetek lotów z i do Gdańska potwierdza duży popyt na bilety lotnicze i fakt, że chętnie latamy nad polskie morze. Na obecną chwilę prawie połowa dostępnych terminów lotów na tej trasie oznacza całkowitą wyprzedaż miejsc w samolotach.

Taki stan rzeczy rodzi nadzieje na kontynuację tych lotów w sezonie jesienno zimowym, a także na uruchomienie nowych, krajowych kierunków z lubelskiego lotniska. Niezmiennie popularnymi w naszej ankiecie pozostają loty z Lublina do Wrocławia, Krakowa i Warszawy – największe ilości oddanych głosów na te destynacje.

Miejmy nadzieję, iż sukces sprzedażowy biletów na trasie Lublin – Gdańsk spowoduje, iż Lotnisko Lublin obsługiwać będzie także inne loty eurolotowskiego przewoźnika. Z wielką nadzieją oczekujemy także lotów zagranicznych ze świdniskiego airportu.

Na dzień dzisiejszy dostępność i ceny biletów na loty do Gdańska i na kierunku powrotnym na miesiąc sierpień, przedstawiają się następująco:    

Lublin Airport -> Gdańsk Airport

02, 04, 09, 15 sierpnia – sprzedane wszystkie bilety

11, 25, 30 sierpnia – ceny od 243,16 PLN.

18 sierpnia – 269,14 PLN.

23 sierpnia – 297,92 PLN.

Gdańsk Airport -> Lublin Airport

02, 04, 11, 18 sierpnia – sprzedane wszystkie bilety

09, 15, 23, 30 sierpnia – ceny od 242,25 PLN.

25 sierpnia – 292,68 PLN.

Wraz z rosnącym popytem rosną także ceny biletów, co wydaje się oczywistą sytuacją rynkową. Chudsze będą wskutek tego portfele przyszłych pasażerów i być może żal, że nie dokonaliśmy zakupu biletów w dniu ogłoszenia lotów do Gdańska, których ceny oscylowały wtedy na poziomie 249 złotych za przelot w obie strony. Wpis o początku sprzedaży i pojawieniu się biletów w systemie rezerwacyjnym linii Eurolot z okazji uruchomienia połączeń lotniczych na trasie Świdnik – Gdańsk.  

Podobne wpisy: