kwi 022014
 
Tanie bilety do Rzymu

Dobra wiadomość dla wszystkich, planujących loty do Rzymu. Od dziś obowiązują nowe, tańsze ceny biletów Carpatair w taryfie Flexi obniżone o 20 euro. Za całkowitą cenę 79,30 EUR ( w porównaniu do poprzednich 99), polecimy do stolicy Włoch, zabierając ze sobą bagaż rejestrowany o wadze do 23 kg, który jest w cenie biletu.

Na kierunku powrotnym: z Rzymu do Lublina, obowiązuje niestety nadal dotychczasowa cena 99 EUR na powyższych warunkach.

W sprzedaży aktualne są przeloty na trasie Świdnik – Rzym w taryfie Premium (174,30 EUR) z bagażem rejestrowanym o wadze, aż do 46 kilogramów (dwie walizki). Docenią to, zapewne osoby przewożące bardzo ciężkie  bagaże rejestrowane.

Nasze oczekiwanie na tańsze bilety do Rzymu Fiumicino z lubelskiego lotniska spotyka się z pozytywną reakcją przewoźnika. Mamy nadzieję, iż w przyszłości bilety będą jeszcze tańsze i konkurencyjne w porównaniu do przelotów do Rzymu z Modlina i na kierunku powrotnym.

 

Na co czekamy ?

Czekamy na uruchomienie przez Carpatair najtańszej taryfy Basic. Jak do tej pory jest ona zablokowana na stronie internetowej przewoźnika z oznaczeniem „Fully Booked”, co wydaje się niezgodne z prawdą. Żywimy nadzieję, iż bilety w tej taryfie pozwolą na podróżowanie ze Świdnika do Rzymu i na kierunku powrotnym w cenach konkurencyjnych do tych oferowanych przez tanie linie lotnicze. Gdyby tak się stało, osoby latające na kierunku Modlin – Rzym, wybierałyby jako port startowy i docelowy, lotnisko w Świdniku. Trzymajmy kciuki…      

Tanie bilety Lublin Rzym

Podobne wpisy: