lis 222014
 
loty Lublin Warszawa

Bilety na loty Lublin Warszawa i na kierunku powrotnym nadal rezerwować możemy w przystępnych cenach. Kupując je z wyprzedzeniem czasowym około dwóch tygodni, możemy liczyć w dalszym ciągu na bilety w cenie 99 złotych za podróż w jednym kierunku.

Drożej przyjdzie nam zapłacić za loty Lublin Warszawa jeśli przelot miałby się odbyć następnego dnia lub w ciągu najbliższego tygodnia. Ceny biletów potrafią wtedy skoczyć do poziomu 129, a nawet 189 złotych za przelot w jedną stronę. Rezerwując wcześniej podróż do stolicy ze Świdnika i z powrotem, cena może zamknąć się w kwocie 198 złotych.

To o wiele mniej, aniżeli reklamowane na stronie Eurolotu połączenia z Gdańska do Warszawy, czy Wrocławia – za niespełna czterysta złotych. Na pewno jest to kwestia odległości pomiędzy lotniskami, ale też wielkości popytu kreowanego przez klientów. Trudno wyrokować, czy w przypadku lubelskiego lotniska pula biletów w taryfie Bronze jest większa, czy też popyt na bilety jest mniejszy. Chyba, raczej to drugie.

Mile zaskakują ceny na loty Lublin Warszawa w dniach sąsiadujących z nadchodzącymi świętami. Na chwilę obecną do Warszawy za 99,01 PLN możemy polecieć 19, 20, 22, 23 a także 24 grudnia. W tej samej cenie powrotna trasa jest dostępna 29 i 30 dnia tego miesiąca. Osoby planujące spędzenie świąt lub odwiedziny w tym czasie u rodziny, mają więc okazję na zakup tanich biletów.

Osoby planujące regularne lub częstsze loty biznesowe z Eurolotem mogą skorzystać z oferty EUROLOTKARNET. Wiąże się to z dokonaniem wpłaty depozytu do wykorzystania w ciągu najbliższych trzech miesięcy z dodatkowym bonusem. Ofarta ma zastosowanie do wszystkich tras przewoźnika i mogą z niej skorzystać trzy osoby wymienione w umowie. Zmiana nazwisk lecących osób, możliwa jest na 12 godzin przed odlotem dla taryf Basic i i 2 godzin dla taryfy Premium. Adekwatnie bezpłatne są zmiany dat podrózy. Szczegółowe informacje dotyczące oferty możliwe są do uzyskania po uprzednim kontakcie z pracownikami Eurolotu, pisząc na adres biznes@eurolot.com lub kontaktując się z obsługą na infolinii: 0 801 801 740.

loty Lublin Warszawa

Podobne wpisy: