lip 152014
 

Loty Lublin Wrocław obsługiwane przez Eurolot cieszą się coraz większym powodzeniem. Jeszcze dostępne, choć niedawno obowiązujące na każdy dzień i przelot w dwie strony, bilety w cenie 249 złotych sprzedają się zapewne bardzo dobrze. Ich ceny z dnia na dzień pną się do góry. Podwyżki cen biletów tyczą się, zarówno lotów na trasie Lublin Wrocław, jak też na kierunku powrotnym – z Lotniska w Świdniku do Wrocławia. W obecnej chwili najtańszy bilet na trasie Lublin Wrocław kupimy w cenie 123,23 złotych, zaś na kierunku powrotnym za 125,78 PLN.  

Wzrost cen biletów, szczególnie na terminy wakacyjne może martwić potencjalnych pasażerów. Szczególnie tych, którzy planowali przelot z Lublina do Wrocławia na krótki weekendowy pobyt. W tych terminach, bilety z dnia na dzień drożeją, osiągając kwoty około 360 złotych. W pozostałe dni tygodnia można zaplanować przelot w wyżej wspomnianej kwocie 249 złotych, ale takich cen z dnia na dzień ubywa. Adresatami tej oferty cenowej mogą, więc być osoby dysponujące wolnym czasem w trakcie tygodnia, a więc osoby przebywające na urlopie, studenci, uczniowie na wakacjach, emeryci.

Pokaźną grupą pasażerów są też bez wątpienia osoby latające na tej trasie z Eurolotem tylko w jednym kierunku. Cena biletu lotniczego, przewyższająca często i niewiele kwotę 100 złotych z bagażem rejestrowanym o wadze do 23 kilogramów, wydaję się być atrakcyjną i bardzo konkurencyjną pod względem komfortu podróży w porównaniu do ponad pięciogodzinnej jazdy samochodem, o pociągu nie wspominając.  

Pod względem popularności, loty na trasie Lublin Wrocław mają szansę „podzielić los” połączenia lotniczego Lublina z Gdańskiem. Zostało ono ostatnio zwiększone o loty we wtorki.

(Dla przypomnienia: ze Świdnika do Wrocławia i na trasie powrotnej latamy dziś we wtorki, czwartki, piątki i niedziele.)

Nieco więcej najtańszych biletów znaleźć możemy na miesiące jesienne. Póki trwa wakacyjna kanikuła, warto zarezerwować najtańszy przelot już dzisiaj. W odróżnieniu do lotów do Gdańska, loty Lublin Wrocław mogą cieszyć się także dużą popularnością wśród osób podróżujących służbowo.  Nie bez znaczenia są tu możliwe loty przesiadkowe z Paryża, Brukseli, czy Zurychu.

Bilety lotnicze na tej trasie kupimy najtaniej na stronie przewoźnika lotniczego.        

Lublin Wrocław Lublin

 

Podobne wpisy:

 Posted by admin at 21:35