sie 152014
 

Osoby planujące loty z Londynu do Lublina wezmą na pewno listopad pod uwagę, jako miesiąc w którym znajdziemy najwięcej tanich biletów. Jeden z najtańszych terminów wylotu i powrotu na obecną chwilę, to 6 i 27 listopada. Bilet kosztujący 214 złotych zakupimy na przelot w obie strony linią Ryanair, podróżując z bagażem podręcznym.

O ile przed miesiącem w ofertach tanich lotów na trasie Lublin – Londyn przodował Wizz Air, to na dziś najtańsze loty z Londynu do Lublina znajdziemy w ofercie irlandzkiego przewoźnika.

loty z Londynu do Lublina

Początek sezonu zimowego z mniejszą liczbą latających pasażerów będzie też niewątpliwie czasem wzmożonego konkurowania obydwu linii. Warto więc analizować ich oferty – każdą z osobna lub posiłkować się wyszukiwarkami biletów lotniczych agregującymi oferty wszystkich przewoźników. Poszukując biletów w ten sposób zyskujemy na czasie, otrzymując w jednym wyszukiwaniu najlepsze okazje cenowe. Może też się zdarzyć (rzadko w przypadku tanich linii), iż bilet zakupiony u pośrednika będzie tańszym, aniżeli na stronie tradycyjnej linii lotniczej.

Biorąc pod uwagę podróż w jedną stronę na trasie Londyn Stansted – Lublin Świdnik (oferta Ryanaira), ceny biletów zaczynają się od 97 złotych (6. XI), poprzez 105 złotych (25 i 27. XI) i 110 złotych 18 i 20 listopada.

Oferta Wizz Aira na ten sam miesiąc na obecną chwilę, to bilety w cenie od 26 funtów, czyli około 135 złotych. Za tę cenę polecimy z Londynu Luton do Świdnika 17 i 26 listopada. Większość terminów jest jednak w cenie 50 funtów, co stanowi droższą opcję podróży w kwocie około 260 PLN.

Loty z Londynu do Lublina analizowane pod kątem kosztów i w porównaniu do destynacji Londyn – Warszawa, stają się powoli porównywalną cenowo alternatywą dla najtańszej podróży. Niweluje to konieczność dojazdu z/do Warszawy, czyniąc bezpośredni przelot z Anglii do Świdnika bardziej komfortowym. Miejmy nadzieję, iż podobnie można będzie scharakteryzować w bliskiej przyszłości loty do Liverpoolu i Dublina, na przywrócenie których bardzo liczymy.     

Podobne wpisy:

 Posted by admin at 18:58