sie 282014
 
loty do Szwecji z Lublina

Takich cen jak na loty z Lublina do Sztokholmu i z powrotem moglibyśmy sobie życzyć na wszystkich kierunkach obsługiwanych z lubelskiego lotniska. Przelot w jedną stronę w cenie 79 złotych (za podróż tam i z powrotem za 158 zł) jest na pewno bonusem wynikającym z wcześniejszego bookowania biletów na maj, czerwiec i sporą ilość lipcowych terminów w przyszłym roku.

W jeszcze lepszej sytuacji są uczestnicy programu Discount Club, którzy mogą odbyć podróż na tej trasie za 39 złotych lub za 78 zł za przelot tam i z powrotem. Dla przypomnienia, bonus ten przysługuje także osobom podróżującym razem z uczestnikiem programu w ramach tej samej rezerwacji – do 9 osób. 

Niskie ceny, to zapewne świadome kreowanie popytu na bilety lotnicze przez Wizz Aira w celu zapełnienia samolotów na loty z Lublina do Sztokholmu i na trasie powrotnej. W dniu uruchomienia tego kierunku z lotniska w Świdniku takich biletów było zatrzęsienie. Z dnia na dzień jednak ich ubywa, co świadczyć może, iż pule z najtańszymi biletami nie są zbyt liczne i że sporo osób wykorzystuje niski poziom cen do ich zakupu.  

Lotyz Lublina do Sztokhomlu

Podobne wpisy: