maj 062012
 

Powoli uruchamiamy serwis Loty z Lublina, będący w zamierzeniach bazą wiedzy na temat lotniska w Lublinie, praktycznych porad dla podróżnych i aktualizowanych na bieżąco wszelkich informacji związanych z połączeniami lotniczymi z naszego miasta. W miarę kończenia prac związanych z budową lotniska, będziemy zamieszczać informacje na ten temat, wyczekując z niecierpliwością jego otwarcia i uruchomienia.

W planach autorów serwisu Loty z Lublina są także niezbędne informacje  związane ze sprawną organizacją podróży, włączając w to wyszukiwarki biletów lotniczych, wyszukiwanie noclegów, oferty wynajmu aut i pobytów wypoczynkowych dla wszystkich, planujących tani i atrakcyjny wyjazd urlopowy. Nade wszystko, odgórnie stawianym celem przez twórców Loty z Lublina, będzie bieżąca informacja na temat promocji lotniczych, ofert tanich biletów i wszelkich porad, aby loty z Lublina dla przyszłych pasażerów były, jak najtańsze i najbardziej satysfakcjonujące. Szczególne znaczenie będą miały w tym przypadku oferty specjalne przewoźników lotniczych i promocje tanich biletów na samolot, o których będziemy się starać informować na bieżąco. Serwis będzie także wzbogacany w praktyczne porady pozwalające na obniżki cen biletów i kosztów podróży samolotem.

Jedną z planowanych kategorii serwisu będą także cykliczne pomysły na podróże samolotem, połączone z możliwością odwiedzenia ciekawych, turystycznych miejscowości. Oferty takie znajdziemy, zapewne w promocjach tanich linii lotniczych, o których będziemy informować na bieżąco.  Do czasu uruchomienia lotniska w Świdniku, postaramy się wzbogacać serwis w wiadomości o promocjach lotniczych na przeloty z innych lotnisk w Polsce.

Port Lotniczy Lublin to długo wyczekiwana nowość na mapie lotniczej Polski. Dlatego też intencją autorów Loty z Lublina, jest aktywne promowanie lubelskiego lotniska i reklama skierowana do wszystkich chętnych, zainteresowanych podróżami lotniczymi z Lublina, jak też odwiedzających nasze miasto i region. Chcielibyśmy, aby Airport Lublin przyczynił się do większego rozwoju gospodarczego regionu, zwiększenia ilości turystów a także możliwości tańszego i szybszego podróżowania do innych miast Polski i Europy. 

Podobne wpisy: