lis 092012
 
Czartery z Lublina

Nowa oferta biura podróży Itaka na przyszły sezon turystyczny wzbogaciła także czartery z Lublina o nowe kierunki lotów. W propozycjach biura znajdziemy, zarówno wczasy, jak też wycieczki objazdowe. Pierwsze loty odbędą się w pierwszych dniach kwietnia 2013 roku. Nowy katalog Itaki zwiększa ilość lotów czarterowych z lotniska w Świdniku do następujących miejscowości:

– Turcja: Alanya, Belek, Kemer, Side,
– Bułgaria: Słoneczny Brzeg,
– Egipt: Hurghada, Marsa El Alam, Sherm El Sheikh,
– Grecja: Kreta, Rodos,
– Hiszpania: Costa Brava, Costa Dorada, Teneryfa (Wyspy Kanaryjskie),
– Izrael : wycieczka objazdowa,
– Jordania: wycieczka objazdowa,
– Chorwacja : wczasy,
– Tunezja: Hammamet, Monastir, Sousse.
Czartery z Lublina ogłosiły, jak do tej pory także inne biura podróży, które będą wozić turystów do następujących miejscowości:
Alfa Star – Egipt: Hurghada i Marsa El Alam
Rainbow Tours – Chorwacja: Dubrovnik i Bułgaria: Burgas.
 

Zwiększająca się liczba czarterów z Portu Lotniczego Lublin, to niewątpliwie duża wygoda dla przyszłych wczasowiczów i turystów z regionu lubelskiego. Loty te zniwelują dotychczasową konieczność podróży do innych lotnisk w kraju, z których funkcjonują połączenia czarterowe z zagranicznymi kurortami. Dla zwykłych podróżnych, nie lecących na wczasy, lot czarterowy może być dobrą okazją zakupu tanich biletów lotniczych w przypadku wolnych miejsc w samolocie. Dzieje się tak, gdy biuro podróży nie sprzeda w całości wycieczki lub wczasów a wolne miejsca w czarterowanym samolocie sprzedaje często po bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta takich biletów w trybie last minute jest częstokroć znacznie niższa, aniżeli oferta tradycyjnych lub tanich linii lotniczych.

Podobne wpisy: