lip 262012
 

Na stronie internetowej przewoźnika opublikowany został komunikat o zawieszeniu wszystkich lotów regularnych, a tym samym wstrzymaniu sprzedaży biletów lotniczych. Tracimy w tym momencie szanse na tanie loty krajowe z Lotniska Lublin. Nadzieje na tanie połączenia lotnicze z innymi miastami Polski, związane z OLT Express miało wiele osób. Świadczyć o tym może ankieta na tej stronie, w której oddano na te linie 84 głosy spośród 165 głosujących do tej pory (26.07.2012). Trzymamy kciuki za władze lubelskiego lotniska, aby znalazły równie dobra ofertę na tanie loty krajowe z lotniska w Świdniku.

Komunikat ze strony internetowej OLT Express:

„Szanowni Państwo,

Informujemy, że od 27 lipca br. wszystkie rejsy regularne zostają zawieszone do odwołania, tym samym wstrzymana zostaje sprzedaż biletów lotniczych. Wszystkim Pasażerom, którzy za pośrednictwem www.oltexpress.com lub OLT Express Call Center nabyli bilety na odwołane rejsy przysługuje prawo do zwrotu kosztów biletów. Wszyscy Pasażerowie anulowanych rejsów zostaną osobiście powiadomieni o zmianach i przysługujących im prawach przez pracowników naszego Call Center.

Za wszystkie niedogodności serdecznie Państwa przepraszamy.

Rada dla tych, którzy kupili bilety i nie polecą:

Wszyscy, którzy dokonali zakupu kartą biletów OLT Express i nie otrzymają zwrotu kosztów od linii lotniczej, mogą wnioskować w banku, który wydał kartę o tzw. chargeback. Jest to procedura zwrotu pieniędzy na kartę za niezrealizowaną usługę. O szczegóły należy pytać w banku – wydawcy karty płatniczej.

Podobne wpisy:

 Posted by admin at 23:17