paź 272014
 
1 PLN LUZ

Od dziś 27 października do 2 marca 2015 roku Port Lotniczy Lublin pobiera promocyjną opłatę w wysokości 1 PLN za korzystanie z lotniskowego parkingu A lub B.  Z promocji mogą skorzystać osoby lecące z/do Lublina linią Eurolot  z/do Warszawy i dalej liniami PLL LOT. Minimalny czas pozostawienia auta na parkingu kwalifikowany do promocyjnej opłaty, to 12 godzin zaś maksymalny, to 15 dób liczonych od momentu wjazdu na parking.

Co należy zrobić, aby zapłacić za parking jedną złotówkę?

Po spełnieniu powyższych warunków i skończonej podróży, należy udać się do informacji lotniskowej, która mieści się w hallu głównym terminala pasażerskiego. Po przedstawieniu biletu parkingowego i kart pokładowych Eurolotu i LOT-u na lot na lot do/ z lub przez Warszawę zostanie naliczona opłata w wysokości 1 złotego.

Opłata specjalna Portu Lotniczego Lublin – Park & Fly, to sposób na spore oszczędności dla kierowców aut, którzy spełnią warunki promocji. Z jednej strony, to niespotykany chyba w polskich realiach ukłon w stronę klienta, z drugiej zaś bardzo kusząca promocja związana z uruchamianiem nowej destynacji z lubelskiego portu lotniczego.

Fly Park Lublin Airport

Podobne wpisy: