wrz 242012
 
Ryanair tanie loty z Lublina

 

Najtańsze bilety Ryanaira kupimy w promocjach zamieszczanych przez tę linię na jej stronie internetowej. Na głównej stronie poszukującym najtańszych biletów z terenu Polski zostaną wyświetlone z automatu oferty specjalne na loty z Modlina. Aby przejść do innych destynacji, należy wybrać „pozostałe loty z Polski” pod wyświetlanym zestawieniem kierunków lotów. Zamieszczone na stronie oferty najtańszych biletów mają głównie charakter reklamowy. Dostępność biletów w oferowanych przez Ryanaira cenach, należy sprawdzić w terminach planowanych przelotów.

Ryanair z Lublina promocje

 

Aby uniknąć mozolnego sprawdzania i wyszukiwania najtańszych biletów na stronie Ryanaira (często po kilku próbach należy się ponownie logować na stronie, wpisując nowe hasło captcha), możemy posłużyć się wyszukiwarką lotów: skyscanner.pl. Dla wizualizacji najtańszych lotów na dany przedział czasowy, wybieramy tygodniowy lub miesięczny okres lotów w danym terminie. Dzięki temu, od razu wiemy, w którym dniu możemy zarezerwować najtańszy bilet na wylot i przylot samolotem i który przewoźnik oferuje najtańsze bilety. Pomocnym w wyszukiwaniu może też być azuon.com/pl, szczególnie w przypadku, gdy oferty bezpośrednich lotów będą dla nas za drogie i alternatywą w tym przypadku mogą być loty łączone – z przesiadkami.

Ryanair z Lublina wyszukiwanie, tanie bilety Na obecną chwilę w wyszukiwarce skyscanner.pl dostępne są tylko połączenia Wizz Aira z Lotniska Lublin. Połączenia Ryanair z Lublina pojawią się, zapewne wkrótce. (Jak na razie cen przewoźników z lubelskiego lotniska nie można zaliczyć do atrakcyjnych).

Podstawową zasadą, którą warto przestrzegać, kupując bilety Ryanaira, to ich zakup na firmowej stronie przewoźnika. Zgodnie z pkt. 2 regulaminu, bilety nabyte w serwisach internetowych i biurach podróży, które nie podpisały z Ryanairem umowy licencyjnej na sprzedaż biletów, może skutkować ich anulowaniem i niewpuszczeniem na pokład samolotu osób, które takie bilety nabyły.

Ryanair z lubelskiego lotniska, tanie bilety

Najtańszy zakup biletów Ryanaira na jego stronie internetowej na loty z Polski (bez prowizji za płatność), zapewni nam karta przedpłacona MasterCard Prepaid Banku Zachodniego WBK. Dla innych miejsc wylotu, kartą płatniczą zwalniającą z opłaty za płatność za bilety jest Ryanair Cash Passport. Dodatkowym warunkiem umożliwiającym tani przelot samolotem tego przewoźnika jest podróż z bagażem podręcznym do 10 kilogramów o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm – nie ponosimy wtedy opłaty za bagaż. Z uwagi na fakt limitowanej ilości biletów w promocyjnych cenach na dany przelot, ich zakupu dla większej ilości osób należy dokonywać pojedynczo. Ostateczna suma wszystkich biletów będzie wtedy zawsze niższa, aniżeli jednorazowy zakup dla wszystkich osób. Podróżni kupujący bilety Ryanaira i nie posiadający kart płatniczych zwalniających z opłat za płatność, mogą obniżyć koszt biletów na przelot tam i z powrotem, kupując jeden bilet na podróż w dwie strony, zamiast dwóch oddzielnych biletów. Prowizja za płatność w tym przypadku, płacona jest tylko jeden raz. Aby obniżyć ostateczną cenę nabywanych biletów Ryanaira, należy rozważyć też rezygnację z opcji dodatkowych sugerowanych przez tę linię w czasie rezerwacji lotu. Chodzi tu o oferowane przez przewoźnika ubezpieczenie, preferencje dotyczące wyboru miejsca w samolocie, otrzymanie smsa z potwierdzeniem rezerwacji, czy też zakup walizki podróżnej.

Podobne wpisy: