lis 182012
 
Liverpool z Lublina

W siatce połączeń irlandzkiego przewoźnika pojawiły się bilety na przyszły sezon (kwiecień – październik 2013) na trasie Lublin – Liverpool. Wyczekiwaliśmy ich z nadzieją na solidne promocje. Rzeczywistość, jednak okazała się podobna do opisywanej poprzednio oferty Wizz Aira – niestety bez rewelacji cenowych. Wymienione poniżej ceny za przeloty liniami Ryanair z Lublina mają zastosowanie tylko w przypadku podróży z bagażem podręcznym i płatności kartą MasterCard Prepaid Banku Zachodniego WBK lub Ryanair Cash Passport – dla lotów z Liverpoolu do Lublina. Ewentualne skorzystanie z ofert dodatkowych proponowanych przez przewoźnika, inny od wymienionych sposób płatności za bilety lub podróż z większym bagażem zwiększa wyjściowe ceny biletów.

Ryanair z Lublina do Liverpoolu
Samoloty Ryanair z Lublina do Liverpoolu, zgodnie z ogłoszoną siatką połączeń, latać będą w następnym sezonie dwa razy w tygodniu. Dni wylotów to poniedziałki i piątki, zaś godziny to 18:35 – czas startu i lądowanie w Liverpoolu po dwóch godzinach lotu – o 20:35. Ceny biletów na obecną chwilę, to w większości 152,20 PLN za lot w jedną stronę, obowiązujące w kwietniu, maju i czerwcu. Na miesiące wakacyjne: lipiec i sierpień a także na pierwszą połowę września, Ryanair zwiększa ich cenę do 193,20 PLN. Najtańsze bilety jakie udało nam się znaleźć – na 3 i 10 maja są po 115,20 PLN.
 
Ryanair z Liverpoolu do Lublina
Przeloty do Lublina z Liverpoolu odbywać się będą także w poniedziałki i piątki, zaś godzina startu, to 14:10, godzina lądowania – 18:10. Większość biletów dostępna na chwilę obecną na stronie internetowej Ryanaira jest możliwa do kupienia w cenie 35,99 GBP (około 187 PLN). Ich ceny rosną w lipcu i sierpniu do poziomu 45,99 GBO (około 238 PLN). Najtańsze bilety kupimy na obecną chwilę w cenie 26,99 GBP (około 140 PLN) w następujących terminach: 08, 22, 29 kwietnia a także 13, 20 i 27 maja.

Podobne wpisy: