paź 112013
 
Android

Korzystając z darmowej aplikacji Ryanaira na Androida możemy zarezerwować bilety tego przewoźnika po cenach często o wiele niższych (nawet po 23 złote), aniżeli na jego firmowej stronie internetowej. Z początkiem października Ryanair uruchomił darmową aplikację na smartfony do rezerwacji biletów, zarządzania nimi, przeglądania newsów firmowych a także rezerwowania aut.

Opisywane od przedwczoraj na wielu serwisach lotniczych rewelacyjne ceny biletów możliwe do zarezerwowania dzięki tej aplikacji znajdują także potwierdzenie w przypadku lotów z i na Lotnisko Lublin. Najtańsze bilety jakie udało mi się znaleźć, to przeloty z Lublina do Londynu Stansted za 23 złote. Z linią Ryanair z Lublina polecimy za taką cenę, na przykład 27 listopada.

Więcej lotów w tej samej cenie zarezerwujemy w lutym: 5, 12, 14 i 26 lutego przyszłego roku. Na kierunku powrotnym: Londyn Stansted -> Lotnisko Lublin zarezerwujemy bilety już od 4,24 GBP, czyli za około 21 złotych. Dostępne terminy – listopad: 4, 13, 22, 29, styczeń: 22, luty: 5, 12, 19 i 26.

 Są to ceny w większości, minimum pięciokrotnie niższe od cen, które znajdziemy na stronie internetowej przewoźnika. Ale są też i wyższe, tak więc należy porównać ich wysokość używając aplikacji, na przykład na smartfonie ze stawkami, które znajdziemy na stronie internetowej Ryanaira. Mniej kolorowo przedstawia się sytauacja z cenami bilatów na połączenia do Dublina, tak więc pominąłem je w powyższym porównaniu.

 Aplikacja dostępna jest także na iPhone’a.

Link do darmowej aplikacji Ryanaira na Androida: tutaj

Link do darmowej aplikacji Ryanaira na iPhone’a: tutaj

Osoby, które nie posiadają urządzenia z Androidem mogą sprawdzić ceny biletów i je zarezerwować  poprzez aplikację wykorzystując zwykły komputer. W tym celu należy wejść na stronę m.ryanair.com i zalogować  się na niej, podając login: mobileanonymous i hasło: w5ce!ArA

Powodzenia w poszukiwaniu najtańszych biletów lotniczych Ryanaira 🙂

27 NovemberLondyn Stansted z Lublina

Podobne wpisy: