sty 192013
 
Frankfurt z Lublina

Nasze oczekiwanie na nowe kierunki z Airport Lublin przedłuża się w czasie. Postanowiliśmy w związku z tym sprawdzić możliwość zagranicznych lotów łączonych z lubelskiego lotniska. Nie jest to być może najwygodniejszy i na pewno nie najkrótszy czasowo sposób na loty ze Świdnika, ale dla szukających okazji cenowych, tudzież chcących zwiedzić coś po drodze, rozwiązanie to wydaje się być w sam raz. W tym drugim przypadku podróż można zaplanować z niedrogim noclegiem, aby mieć więcej czasu na zwiedzanie.

Naszym poszukiwaniom przyświecał cel, aby znaleźć takie połączenia lotnicze z Lublina, które kosztowo a przede wszystkim czasowo będą najdogodniejsze i najbardziej optymalne na podróż do miejsca docelowego.

Okazuje się, iż wykorzystując rozległą siatką połączeń Ryanaira, można wyszukać dogodne, przesiadkowe połączenia lotnicze z lotniska w Świdniku, w czasie których oczekiwanie na następny lot nie jest zbyt długie. Na obecną chwilę jedynie Londyn może zapewnić ten sposób podróży, oferując loty do innych miast Europy w najszerszym zakresie (w dalszą podróż lecimy z tego samego lotniska, na którym wylądowaliśmy).

Na loty ze Świdnika z Ryanairem znajdziemy też sporo przystępnych cen w marcu, które zaczynają się od kwoty 119,20 PLN za lot za pasażera.

Wyniki poszukiwań na loty z Lublina do Rzymu, Madrytu i Frankfurtu prezentują poniższe zrzuty ekranu. W ten sam sposób można pokusić się o wyszukiwanie lotów łączonych do innych miast Europy i na kierunki powrotne.

Lublin do Londyn Stansted

Londyn Stansted do Rzym C

Londyn Stansted do Madryt

Londyn Stansted do Frankfurt

Podobne wpisy: