lut 282014
 
loty ze Świdnika do Mediolanu small

Długo oczekiwane loty ze Świdnika do Mediolanu rozpoczyna dziś eurolotowski przewoźnik startem samolotu o godzinie 15-tej. Przelot z lubelskiego lotniska do Mediolanu Malpensa trwać będzie 3 godziny. Starty samolotów na trasie powrotnej planowane są o 18:35, a lądowania w Świdniku o 21:35. Połączenia odbywać się będą w piątki i niedziele. Nowa destynacja lotów z lotniska w Świdniku, to niejako przedłużenie trasy dotychczasowych lotów na kierunku Lublin Gdańsk. Pasażerowie z Gdańska zyskują w ten sposób nowe, tranzytowe połączenie z Mediolanem, zaś z Lublina -€“ bezpośrednie połączenie lotnicze z północnym regionem Włoch.

Aktualne taryfy na loty ze Świdnika do Mediolanu, to PREMIUM i BASIC. Do szóstego stycznia miała miejsce sprzedaż oferty PROMO, w ramach której były do nabycia loty z Lublina do Mediolanu i na kierunku powrotnym w cenie 399 złotych. O promocji pisałem w grudniu ubiegłego roku: „Bilety lotnicze Lublin Mediolan w promocji PROMO za 399 PLN tylko do 6 stycznia”.

Ceny biletów od tego czasu znacznie wzrosły, co świadczy o dużym popycie na loty ze Świdnika do Mediolanu. Mimo zwyżki cen, mogą być one w wielu przypadkach porównywalne z cenami na przeloty z i do Warszawy tanimi liniami (Ryanair, Wizz Air), jeśli weźmiemy pod uwagę opłatę za bagaż rejestrowany i opłaty dodatkowe. Lecąc samolotem Eurolotu, bagaż rejestrowany o wadze do 23 kilogramów, który zabieramy ze sobą jest wliczany w cenę biletu. Na pokładzie samolotu mamy także  możliwość skorzystania z cateringu i tabletów. Dzieci do lat dwóch podróżują tą linią na trasach krajowych bezpłatnie, zaś na trasach międzynarodowych z 90% rabatem. Dzieci starsze – do lat 15 otrzymują od Eurolotu do 50% zniżki.    

 

Sprawdź najtańsze noclegi w Mediolanie w dowolnym terminie: link

Sprawdź dostępność i ceny biletów na trasie: Lublin – Mediolan: link 

Źródło: www.facebook.com/spotterslublin

Podobne wpisy: