maj 072015
 
Wizz Air Lublin Sztokholm maj

Dwa tygodnie dzielące nas od rozpoczęcia lotów z Lublina do Sztokholmu pozytywnie zaskakują niskimi cenami biletów na tym kierunku. Wizz Air oferuje większość terminów w cenach od 39 złotych za przeloty także w miesiącach wakacyjnych: lipcu i sierpniu.

Trudno wnioskować, czy jest to zaplanowana akcja promocyjna, czy też mały popyt. Jedno jest pewne. To doskonały moment na zakup biletów w tak atrakcyjnych cenach, gdyż taniej już być nie może. Ceny dla zwykłych pasażerów zrównane zostały z tymi, które obowiązują dla członków Wizz Discount Club. Podróż tam i z powrotem z bagażem podręcznym zamknie się dzięki temu w kwocie 78 złotych.

Dla przypomnienia: do Sztokholmu z lubelskiego lotniska polecimy od 21 maja dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty. Wyloty z Lublina odbywać się będą o 10:05, zaś na trasie Sztokholm Skavsta – Lublin o 7:55. Trasy te samoloty węgierskiego przewoźnika pokonywać będą w niespełna dwie godziny.

To, czego można sobie życzyć, to równie atrakcyjnych cen biletów lotniczych na nowo uruchamianych kierunkach z LUZ we wrześniu do Brukseli, Doncaster i Glasgow. Na tych destynacjach przewoźnikiem będzie także Wizz Air.

Sztokholm Skavsta Lublin

Podobne wpisy: