kwi 082013
 
tanie bilety lotnicze

Sky4Fly posiada w swej ofercie aplikację wyszukującą tanie bilety lotnicze, która drogą mailową informuje użytkownika o ich pojawieniu się w systemie sprzedaży. Cały proces nazwany przez biuro polowaniem, sprowadza się do podania planowanego okresu lotu poprzez skorzystanie z wyszukiwarki, wyboru dni tygodnia w których system będzie sprawdzał ceny, no i oczywiście adresu mailowego, na który chcemy otrzymać informację. W wybrane dni tygodnia dostaniemy wiadomość o aktualnej, najniższej cenie obowiązującej w tym czasie na wybrany przez nas lot. Największe szanse na tanie bilety lotnicze, będą zapewne wtedy, gdy rozpoczniemy „polowanie” z odpowiednim wyprzedzeniem. Można w tym czasie na własną rękę szukać biletów i znalezione oferty porównać z tą nadesłaną mailem.

Jest to wygodne rozwiązanie dla osób nieprzepadających za przeglądaniem stron internetowych przewoźników lotniczych, wyszukiwarek i porównywarek cenowych. Funkcjonalność serwisu docenią też na pewno osoby ceniące czas i możliwe oszczędności przy zakupie biletów lotniczych.

Przy korzystaniu z aplikacji istnieje możliwość ustawienia dowolnej ilości polowań – na różne kierunki i daty. Jeżeli naszą podróż możemy odbyć nieco wcześniej lub później, warto ustawić do wyszukiwania okresy z sąsiadującymi datami wylotu i powrotu. Korzystając z wyszukiwarki Sky4Fly możemy wyszukiwać loty z trzema dniami poprzedzającymi i następującymi po wybranej dacie podróży. Nasze szanse na to, że znajdziemy tanie bilety lotnicze, będą wtedy większe.   

polowanie na tanie bilety lotnicze

Podobne wpisy: