lip 222012
 

Tripsta.pl – internetowe biuro podróży rozpoczęło sprzedaż biletów PLL LOT bez pobierania opłaty serwisowej. Oznacza to dla przyszłych pasażerów możliwość zakupu tańszych biletów lotniczych u naszego narodowego przewoźnika. Przy rezerwowaniu biletów na poszczególne trasy, należy zwrócić uwagę, iż za dokonanie płatności za bilet na tripsta.pl pobierana jest opłata transakcyjna, zaś na stronie LOT-u opłata za wystawienie biletu (w przypadku rejsów zagranicznych). Opłaty powyższe mogą się różnić także w zależności od trasy lotu – krajowego lub zagranicznego, rodzaju użytej do płatności karty płatniczej lub przelewu bankowego. Ostateczne wyniki i ceny biletów lotniczych możliwe są do porównania na ekranie rezerwacji związanym z płatnością za przelot.

Londyn Warszawa październik

Ten sam przelot liniamii PLL LOT zarezerwujemy na tripsta.pl taniej. Cena poniższa zostanie zwiększona jedynie za płatność przelewem bankowym lub kartą płatniczą. W przypadku przelewu bankowego ostateczna cena wyniesie 705,78 PLN, zaś kartą 711,91 lub 717,51 PLN – w zależności od rodzaju karty, którą płacimy za bilet lotniczy. Najkorzystniejszą formą płatności jest przelew bankowy, dzięki któremu oszczędności na zakupie biletu na tripsta.pl w porównaniu ze stroną internetową PLL LOT, wyniosą dla przykładowego lotu: 31,64 PLN.

P.S. W kalkulacji nie ujęto dobrowolnego ubezpieczenia, automatycznie proponowanego przez Tripstę przy kalkulacji ceny biletu. 

bilety tripsta.pl bez opłaty serwisowej

Cena biletu na  tripsta.pl bez opłaty serwisowej.

opłata przelewem za bilet na tripsta.pl

opłata kartą płatniczą na tripsta.pl

Podobne wpisy:

 Posted by admin at 10:54