lis 052013
 

Dobra okazja na zakup tanich biletów dla wszystkich planujących podróż na trasie Lublin – Warszawa. Szczególnie tych, którzy wybierają się do stolicy lub planują przyjazd z Warszawy do Lublina na początku przyszłego roku. Na termin: od stycznia do początku marca, jest bardzo dużo dni, na które możemy wykupić bilety już od 1 złotego plus złotówka opłaty transakcyjnej. Promocyjne ceny biletów obowiązują od 9 stycznia do 2 marca.

Przykładowe ceny na wybrane dni stycznia, zamieszczam na poniższych zrzutach ekranu. Dla osób polujących na cenowe okazje, może być to także sposób na zaplanowanie taniej podróży z przesiadką w stolicy do głównych miast w Polsce. Polski Bus jeździ także z Warszawy do Berlina, Bratysławy, Pragi i Wiednia.

Na styczniowy termin prezentowany poniżej, możemy na przykład zarezerwować podróż z Lublina do Pragi w cenie 33 złotych. Sporo terminów jest też w cenie 15 złotych, co przy dwuzłotowym koszcie podróży z Lublina i jednozłotowej opłacie, daje całkowity koszt biletu: Lublin – Warszawa – Praga, w wysokości 18 złotych.   

 

Trasa: Lublin – Warszawa

Lublin Warszawa za 1 PLN

Trasa: Warszawa – Lublin

Warszawa Lublin za 1 PLN

Trasa: Warszawa – Praga

Warszawa Praga

 

Podobne wpisy:

 Posted by admin at 19:47