cze 062014
 

Jesienne loty ze Świdnika do Londynu, to okazja przelotu za 34 złote w ramach uczestnictwa w Wizz Discount Club*. Dla niezrzeszonych w klubie pasażerów oferta Wizz Aira, to minimalny koszt przelotu w kwocie 79 złotych. Zainteresowani lotem z Lublina do Luton, niebędący uczestnikami programu powinni być także z takiej ceny usatysfakcjonowani.

Bardzo pozytywnie zaskakuje na obecną chwilę duża ilość dni z powyższymi stawkami, które aktualne są od ponad tygodnia czasu. Trudno wnioskować, czy jest to spowodowane, jak na razie mniejszym popytem na bilety lotnicze na tym kierunku jesienią, czy też są to zaplanowane czasowo akcje promocyjne węgierskiej linii. Jakby na to nie patrzeć – warto wykorzystać tę okazję do zakupu biletów po atrakcyjnych cenach.

Za 34 złote (dla członków Wizz Discount Club) lub za 79 złotych dla niezrzeszonych w klubie osób, ze Świdnika do Londynu Luton na obecną chwilę, polecimy w następujących terminach: 

październik: 11, 16, 21, 27,

listopad: 10, 12, 17, 19, 21, 26, 28

grudzień: 01, 03, 05, 08, 10, 12, 15, 17

Londyn Luton z Lublina 10 i 11

Lublin Londyn Luton 01 12

*Wizz Discount Club – koszt rocznego uczestnictwa, to 130 złotych, ewentualnie bezpłatne przystąpienie do programu z racji posiadania karty kredytowej lub debetowej wydawanej do dowolnego konta osobistego w Raiffeisen Polbank. Szczegóły oferty mają być wkrótce ogłoszone przez wyżej wymieniony bank i linię Wizz Air. Wspomniany wcześniej, bezpłatny sposób przystąpienia do programu lojalnościowego zastąpi niebawem karty kredytowe wydawane przez Bank Citi Handlowy. Ze zniżek w ramach programu może korzystać jego uczestnik a także do ośmiu osób z nim lecących w ramach jednej rezerwacji biletów.        

      

Podobne wpisy: