mar 162013
 
kara za zgubiony bilet Lotnisko Lublin

Dzisiejszy wpis dedykujemy szczególnie tym osobom, którym łatwo przychodzi zawieruszenie lub gubienie drobnych przedmiotów. Do takich, bez wątpienia możemy zaliczyć bilet parkingowy wydawany przez Lotnisko Lublin, którego utrata lub zgubienie może skutkować 300 złotową opłatą. Zgubić taki bilet nie jest trudno, szczególnie gdy dominują emocje związane z odprowadzaniem odlatujących lub witaniem przylatujących samolotem osób. Sprzyjać temu mogą też pośpiech i zwykłe ludzkie roztargnienie.

Pilnujmy, więc biletów parkingowych wydawanych przez lubelskie lotnisko, aby wizyta na nim nie kojarzyła się ze zbytnio odchudzonym portfelem.

 

Lotnisko Lublin cennik usług parkingowych

Lotnisko Lublin. Cennik usłu parkingowych. Żródło: www.airport.lublin.pl

 

Dla porównania prezentujemy zestawienie tego rodzaju opłat z innych polskich lotnisk. Wnioski pozostawiamy czytelnikom niniejszego wpisu.

Lotnisko Chopina – brak lub brak informacji

Lotnisko Rzeszów – parking bezpłatny, monitorowany

Lotnisko Poznań – brak informacji na stronie air portu (także cennika usług parkingowych)

Lotnisko Kraków – opłata za utratę bądź niepobranie biletu parkingowego w automacie płatniczym – 50 PLN w przypadku płatności na miejscu, 100 PLN w przypadku płatności w późniejszym terminie

Lotnisko Łódź – 50 PLN (opłata za utracony bilet zostanie zwrócona w przypadku jego odnalezienia i zwrotu w terminie 7 dni)

Lotnisko Wrocław – opłata porządkowa w wysokości maksymalnej stawki dziennej za korzystanie z miejsca parkingowego za każdy dzień postoju pojazdu na parkingu. Od 01.04.2013 – 40 PLN za dzień.

Lotnisko Gdańsk – 100 PLN

Lotnisko Katowice – 250 PLN

Lotnisko Bydgoszcz – opłata za zgubiony, uszkodzony lub niepobrany bilet parkingowy: od 50 do 300 PLN

 

Podobne wpisy: