gru 302012
 

Niebawem z Airport Lublin powitamy Nowy Rok. Przed personelem lotniska odpowiedzialna praca zapewniająca bezpieczne starty i lądowania samolotów, starania władz airportu o nowe linie operujące ze Świdnika i nasze pasażerów nadzieje na nowe kierunki lotów. Kierunki, których upatrujemy także w zwiększeniu siatki połączeń przez obecnych przewoźników: Wizz Aira i Ryanaira. Zebraliśmy razem te wszystkie nadzieje, które w formie życzeń na 2013 rok – w naszym mniemaniu podzielą, zarówno władze lubelskiego lotniska, jak też jego obecni i przyszli pasażerowie.

Życzymy, więc większej liczby linii latających z Airport Lublin i większej siatki połączeń. To korzyść, zarówno dla finansów lotniska w Świdniku, jak też wszystkich chcących stąd latać do Włoch, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Grecji, Irlandii i wielu innych krajów. To także szansa przy dużej liczbie przewoźników na większą konkurencję i tańsze dla nas pasażerów bilety lotnicze.

chcemy więcej lotów z Lublina

Wszystkim zainteresowanym życzymy też szybkiego uruchomienia lotów krajowych. Lotnicze połączenia z lotniska w Świdniku z Krakowem, Katowicami, Wrocławiem, Poznaniem, Szczecinem, czy Gdańskiem – na pewno będą cieszyły się dużą popularnością, niwelując wielogodzinne podróże autobusowe lub kolejowe.

Władzom lotniska i włodarzom miasta życzymy szybkiego uporania się z problemami komunikacyjnymi na trasie Lublin – lotnisko w Świdniku. A więc rychłego uruchomienia połączeń autobusowych na tym odcinku, co wespół z dopasowanymi kursami szynobusu zapewni dogodną komunikację z Lublinem.

Wykonawcom głównej drogi dojazdowej do portu życzymy szybkiego jej ukończenia.

Dla wszystkich obecnych i przyszłych pasażerów, czytelników naszego bloga, pracowników świdnickiego lotniska i jego decydentów, życzymy wszelkiej pomyślności w nowym 2013 roku, aby obfitował on w szczęście, zdrowie, sukcesy prywatne i zawodowe.

Lotów wysokich i linii wszelakich
Bezpiecznych lądowań i startów
Wymarzonych kierunków – nie byle jakich,
do których dopłacać nie warto.
(a może by tak uruchomić też cargo?)
Pasażerów bez liku, samolotów zatrzęsienie
Tanich przelotów po Europie
Oby spełniło się to marzenie
Tobie emigrancie, podróżniku, „chłopie”.

Podobne wpisy: