Z Lublina do Krakowa za 1 + 1 PLN

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Z Lublina do Krakowa za 1 + 1 PLN została wyłączona
cze 122013
 
tani bus z Lublina do Krakowa za 1PLN

Czekając na pierwszy samolot z Lublina do Krakowa (ciągle nieskończenie), warto skorzystać z oferty firmy MB Group, organizującej regularne przewozy pasażerskie na trasie Lublin – Kraków. Wzorem innych, nowoczesnych przewoźników, także rezerwacja biletów z odpowiednim wyprzedzeniem w tej firmie, może wiązać się z ich zakupem w cenie już od 1 PLN za bilet.

Jest to możliwe w ramach promocji “Podróż za 1 zł”. Przewoźnik do każdego zakupionego biletu dolicza opłatę rezerwacyjną w wysokości 1 złotego, tak więc już za 2 złote możemy kupić bilet z Lublina do Krakowa lub na trasie powrotnej. Na każdy przejazd przeznaczony jest jeden bilet w promocyjnej cenie. Jego zakupu możemy dokonać za pomocą przelewu bankowego lub karty płatniczej na stronie tanibus.com.

Na obecną chwilę są jeszcze dostępne bilety za złotówkę (zrzut ekranu poniżej), ale nadchodzący sezon wakacyjny – na pewno będzie sprzyjał ich szybkiej sprzedaży. Busy przewoźnika wyposażone są w darmowy Internet Wi-Fi i klimatyzację.   

tani bus z Lublina do Krakowa

Loty czarterowe z Lublina. Na dziś tylko Bułgaria i Turcja

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Loty czarterowe z Lublina. Na dziś tylko Bułgaria i Turcja została wyłączona
cze 102013
 
loty czarterowe z Lublina
Kierunki czarterów z lotniska w Świdniku zredukowane zostały w ostatnim czasie do dwóch destynacji: Bułgarii i Turcji. Egiptu, który wydawał się być pewnikiem w ofertach biur podróży – próżno szukać w systemach rezerwacyjnych touroperatorów z miejscem wylotu, jakim jest Lotnisko Lublin. Pewne nadzieje budzą doniesienia prasowe, mówiące o trwających jeszcze uzgodnieniach w tym temacie i dobrze byłoby, aby finalne loty czarterowe z Lublina do Egiptu stały się faktem. Na chwilę obecną z przelotem czarterowym z lubelskiego lotniska można rezerwować wczasy w Alanyi, Kemer, Belek i Side w Turcji a także w miejscowościach Złote Piaski i Słoneczny Brzeg w Bułgarii. Ceny za pobyt 6-8 dniowy, za pakiet All Inclusive zaczynają się odpowiednio od kwoty 1675 złotych w przypadku wczasów w Bułgarii i od 2043 złotych za wczasy w Turcji (dla jednej osoby). Taniej zapłacimy za czartery z Lublina w ofercie super last minute, czyli za wczasy zaczynające się za kilka dni. Pobyty 6-8 dniowe z dwoma posiłkami dziennie kosztować będą w tej opcji od 1210 złotych w przypadku Bułgarii, cena dla jednej osoby.
Ceny zaczerpnięto z serwisu travelplanet – aktualne w dniu publikacji artykułu.
 
Majowe statystyki
Długo oczekiwana publikacja statystyk lubelskiego lotniska za maj stała się faktem. Znajdziemy ją na portalu pasazer.com:
 
Ilość obsłużonych pasażerów: 17600 (wzrost o 8% w stosunku do poprzedniego miesiąca),
Ilość operacji lotniczych: 84 (spadek o 2,33% w stosunku do poprzedniego miesiąca).