WYSZUKIWARKI BILETÓW LOTNICZYCH

 

eSKY.pl S.A. to firma działająca na rynku od 7 lat. Jako internetowe biuro podróży obsłużyła już ponad 768 tysięcy klientów, będąc liderem w sprzedaży biletów lotniczych na rynku polskim. Oferta esky.pl to także rezerwacje hoteli, wczasów, biletów na pociąg, sprzedaż ubezpieczeń podróżnych a także obsługa podróży służbowych i grupowych. Z wyszukiwarki biletów lotniczych esky.pl, korzysta dziennie tysiące klientów, rezerwując loty, zarówno u tanich przewoźników, jak też w liniach tradycyjnych. Intuicyjna nawigacja i możliwość jednoczesnego przeszukiwania do trzech dni sąsiadujących z planowanymi datami wylotu i powrotu, pozwalają na znalezienie dogodnych i tanich połączeń. Wyszukiwarka esky.pl automatycznie prezentuje także oferty lotów z przesiadkami. Firma poza rynkiem polskim działa także w Bułgarii, Rumunii i Brazylii. Jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień, w tym: Gazel Biznesu 2011, Diamentu Forbesa i laureatem w Rankingu Sklepów Internetowych 2011, organizowanym przez portal Money.pl i Gazetę Wyborczą.

www.tripsta.pl to własność firmy Travelplanet24 – internetowego biura podróży, pośredniczącego w rezerwacji biletów tanich i regularnych linii lotniczych. Firma istnieje na rynku od 2005 roku, zaś jej polski oddział prowadzi działalność w Polsce od roku 2010. Pozostałe oddziały firmy mieszczą się w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Grecji. Na stronie internetowej, oprócz rezerwacji biletów na samolot, możemy dokonać także rezerwacji pokoju hotelowego i wynajmu auta. Baza wyszukiwarki biletów lotniczych, to 600 przewoźników powietrznych.

sky4fly.pl to firma specjalizująca się w sprzedaży wycieczek i biletów na samolot. W bazie wyszukiwarki znajdziemy oferty tanich i tradycyjnych linii lotniczych. Funkcjonalność serwisu to możliwość rezerwacji biletów bezpośrednio w systemach rezerwacyjnych linii lotniczych bez udziału dodatkowych pośredników – sky4fly jest akredytowanym agentem IATA. Użytkownicy wyszukiwarki biletów lotniczych, mają możliwość sprawdzania cen biletów w okresie sześciu dni sąsiadujących z planowanymi datami lotów. Do ich dyspozycji jest także infolinia czynna od poniedziałku do soboty.

fru.pl to wyszukiwarka biletów lotniczych, hoteli a także ofert wynajmu aut. Bilety lotnicze możemy wyszukiwać z podziałem na loty bezpośrednie i z przesiadkami. Dostępne jest także wyszukiwanie z uwzględnieniem elastycznych dat podróży poprzez sprawdzenie sześciu dni sąsiadujących z datą wylotu i powrotu samolotem. Strona z wyszukiwarką udostępnia także aktualne promocje lotów do wybranych destynacji. Wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie biletów w tanich i tradycyjnych liniach lotniczych.

 

bravofly.com to wyszukiwarka należąca BravoFly Group – jednego z największych operatorów turystycznych w Europie. Wstępne wyniki wyszukiwania tej porównywarki, automatycznie przedstawiają także ceny biletów lotniczych, przypisane do dni sąsiadujących z planowanymi datami podróży. Istnieje też możliwość przeszukiwania kolejnych okresów tygodniowych z szansą na jeszcze niższe ceny przelotów. Program zaznacza kolorem zielonym najtańsze oferty, co czyni tę wyszukiwarkę bardzo przyjazną użytkownikowi i intuicyjną w obsłudze. Inną, godną podkreślenia funkcjonalnością jest wyszukiwarka ofert specjalnych na zapodane przez użytkownika kierunki podróży i okresy czasu. W tym przypadku, system pokazuje w pierwszej kolejności najlepsze ceny na loty, a następnie bardziej szczegółowe dane dotyczące konkretnego lotu, dat i godzin podróży. Uzupełnieniem oferty wyszukiwarki bravofly.com jest porównywarka hoteli, wynajmu aut i darmowe przewodniki o najpopularniejszych miejscach podróży na świecie. Na chwilę obecną, bravofly.com dostępna jest tylko w angielskiej wersji językowej.

opodo.pl, to mało znana na rynku polskim wyszukiwarka biletów lotniczych, będąca własnością firmy Amadeus. Firma ta posiada 99,72% akcji przedsiębiorstwa, reszta zaś jest w posiadaniu linii lotniczej Aer Lingus. Główny teren działalności firmy, to Anglia, Niemcy, Francja, Włochy i Skandynawia. Funkcjonalność wyszukiwarki, to możliwość rezerwacji biletów lotniczych z jednoczesną rezerwacją noclegów. Dostępne kryteria wyboru, to możliwość przeszukiwania dni sąsiadujących z planowaną datą wylotu i powrotu a także loty z przesiadkami i bezpośrednie.

 

azuon, to płatna aplikacja wgrywana na komputer, będąca wyszukiwarką najtańszych biletów na samolot z oferty przewoźników low cost. Ciekawą funkcjonalnością tej wyszukiwarki biletów lotniczych, jest możliwość jednoczesnego wyboru kilku miejsc wylotu i przylotu, co przy wyszukiwaniu najtańszych biletów, znacznie zwiększa szanse na ich znalezienie. W parametrach wyszukiwania można także zaznaczyć dowolne ramy czasowe planowanej podróży, aby system wyszukał najtańsze połączenia lotnicze sąsiadujące z planowanymi datami przelotów. Aplikacja wyszukuje też loty łączone – z przesiadkami, co przy braku bezpośrednich połączeń, znacznie oszczędza nasz czas poświęcany na wyszukanie poszczególnych połączeń lotniczych. Korzystając z serwisu, można wyszukiwać przeloty, nawet z trzema przesiadkami. Przydatną funkcjonalnością wyszukiwarki jest też możliwość wyboru tańszych połączeń, dzięki rodzajowi karty, którą będzie dokonana płatność za bilet. Azuon to także baza danych na temat cen biletów lotniczych danej linii w przeszłości, co pozwala na wybór najlepszego okresu podróży z szansą na najtańsze bilety lotnicze. Wyszukiwarka posiada w swej bazie około trzydziestu tanich linii lotniczych, w tym wszystkie latające z Polski. Koszt zakupu aplikacji, to 5,67 EUR za trzymiesięczny okres subskrypcji lub 8,76 i 12,34, adekwatnie na 6 i 12 miesięcy. Można także wykupić roczny abonament za użytkowanie wyszukiwarki biletów lotniczych Azuon, w kwocie 16,78 EUR.

 Posted by admin at 00:18