Eindhoven z LUZ jesienią za 82 PLN

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Eindhoven z LUZ jesienią za 82 PLN została wyłączona
lip 092019
 
Lublin Eindhoven Lublin lot za 82 zł

Na 19 dni możemy wybrać się jesienią ze Świdnika do Eindhoven, płacąc jedynie 82 zł za przeloty w obie strony. Startujemy z LUX w środę 23 października o 12:35.
Przylot na miejsce docelowe o 14:50. Dystans pokonamy w 2 godziny i 15 minut.
Lot powrotny EIN do LUZ dla zagwarantowania ceny biletu musimy zaplanować na 10 listopada na 9:30. Po dwóch godzinach lotu powitamy lotnisko w Świdniku o 11:30. Operatorem podróży są linie Wizz Air.

 Posted by admin at 04:31

Dublin na początku grudnia za 78 PLN

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Dublin na początku grudnia za 78 PLN została wyłączona
lis 112015
 
Dublin za 78 PLN

Bardzo dobra i rzadko spotykana cena 78 złotych na przelot z LUZ do Dublina i na trasie powrotnej. Można tę okazję traktować jako ewenement, gdyż Dublin rzadko pojawiał się w tak niskich taryfach na trasie ze świdnickiego lotniska. Nie minął jeszcze miesiąc od uruchomienia lotów do Irlandii a już mamy zachęcające obniżki do minimalnych poziomów cen.

Lublin Dublin Lublin

Możemy je wykorzystać do zaplanowania lotów przesiadkowych, na przykład do East Midlands w cenie 256 złotych na przelot w obie strony. Oby nowy rok przyniósł więcej terminów z tak atrakcyjnymi cenami biletów…

Lublin Dublin East Midlands

Promocja. Loty Ryanair w cenie 1 PLN

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Promocja. Loty Ryanair w cenie 1 PLN została wyłączona
lis 052015
 
ryanair promocja

Ryanair rozpoczął rozdawanie voucherów, których wartość jednostkowa wynosi 10 EUR. Dzięki nim tańsze loty irlandzkiego przewoźnika mogą kosztować przysłowiową złotówkę. Voucher obniża bowiem cenę zarezerwowanego lotu o 10 EUR, co w przeliczeniu na polskie złote wynosi około 42 PLN. Aby skorzystać z promocji, należy wejść na nową stronę internetową Ryanaira w zakładkę myRyanair i dokonać rejestracji jako nowy użytkownik. Otrzymamy dzięki temu link aktywacyjny na podany adres email. Następny krok, to podanie danych osobowych, numeru telefonu, sposobu płatności za bilety – dowolną kartą płatniczą a także podanie naszych preferencji dotyczących podróży.

Gdy skończymy uzupełnianie wszystkich danych, voucher bonusowy o wartości 10 EUR pojawi się w zakładce „Nagrody”. Możemy go wykorzystać do 31 marca 2016 roku.

voucher 10 EUR od Ryanair

Wraca połączenie Lublin Dublin. Ceny już od 99 PLN

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Wraca połączenie Lublin Dublin. Ceny już od 99 PLN została wyłączona
paź 192015
 

Już za niespełna tydzień – w niedzielę 25 października, Ryanair wznowi loty na trasie Lublin Dublin. Wiadomość ta ucieszy na pewno osoby latające z naszego regionu do Irlandii, które do tej pory (od kwietnia ubiegłego roku) musiały korzystać z lotniska w Warszawie lub Rzeszowie. Wraca więc trasa, która cieszyła się dużym obłożeniem i popularnością. Miejmy nadzieję, iż tak też będzie  w tym i następnym sezonie.

 Ceny biletów na loty do Dublina i na trasie powrotnej na obecną chwilę przedstawiają się zachęcająco. Jest jeszcze kilka terminów, w których za przelot tam i z powrotem zapłacimy 198 złotych. Trampolina cenowa (jak co roku) zaczyna się w okolicach Świąt Bożego Narodzenia, aby spaść do akceptowalnych poziomów w połowie stycznia. Wyloty z lotniska w Świdniku do Dublina odbywać się będą w środy i niedziele. Adekwatnie o 11:25 i 13:40. Wyloty z Dublina do Lublina w tych samych dniach o godzinie 6:40 (środy) i 9:00 (niedziele). Przelot na trasie trwa około czterech godzin.

oty Lublin Dublin

Wynajem auta na LUZie

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Wynajem auta na LUZie została wyłączona
wrz 082015
 
wynajem auta na lotnisku lublin

Częstą kontynuacją podroży lotniczej w przypadku lotnisk przylotowych, jest podróż wynajętym autem. Z ofert wypożyczalni samochodów korzystają najczęściej osoby udające się w delegacje służbowe. Dla celów prywatnych wynajęcie auta może być także korzystną alternatywą w porównaniu do cen taksówek, czy też trudów dalszej podróży autobusem lub pociągiem. Konkurencja na rynku wynajmu aut niesie ze sobą korzystne dla klientów obniżki cen. Dzięki nim już za niewygórowaną kwotę możemy wypożyczyć samochód i cieszyć się swobodą i wygodą przemieszczania.

Sprawdźmy z jakiej oferty wynajmu samochodów możemy skorzystać na lubelskim lotnisku. Wypożyczalnie aut na LUZie znajdują się w hali przylotów. Możemy też skorzystać z ofert firm rent a car mających swoje oddziały w Lublinie i Świdniku. W tym przypadku firma, w której zarezerwujemy auto podstawia je na Lotnisko Lublin.

Dla porównania zebrałem ofertę sześciu firm – wypożyczalni, którymi są: Panek Rent a Car, Kalinówka Rent Center – easycar, Hertz, Avis, Europecar i Express Rent a Car. Porównywane auta, to najniższa klasa A. W zestawieniu ofert przyjęto założenie wynajmu auta na okres 3 dni od 25 do 28 sierpnia.

Panek Rent a Car: dobowy limit kilometrów – 300, ubezpieczenie od kradzieży i uszkodzenia auta do zera, preautoryzacja w kwocie 1000 złotych na karcie kredytowej. Cena 465 PLN.

Hertz, klasa A, nielimitowane kilometry, opłata lotniskowa, obowiązuje udział własny. Cena 1120,95 PLN.

Kalinówka Renr a Car – easycar: limit kilometrów – 200 dziennie, brak opłaty za dodatkowego kierowcę i osoby upoważnione, ubezpieczenie OC, AC, NW i Auto Pomoc, zezwolenie na okres zagranicznego wyjazdu – stawka 10 zł za dobę. Cena 360 PLN (bez limitu kilometrów – 390 PLN).

Europecar – cena 235 EUR, około 980 złotych. Zawiera opłatę lotniskową, ubezpieczenie od uszkodzenia i kradzieży z udziałem własnym 320 euro. Avis: cena 600 złotych. Zawiera nielimitowane kilometry, opłatę rejestracyjną, podstawowe ubezpieczenie od skutków kolizji CDW i TP z udziałem własnym 1300 złotych.

Express Rent a Car: cena 475,02 PLN, depozyt zwrotny 500 złotych. Cena zawiera opłaty za przygotowanie auta – 50 zł, odbiór samochodu na lotnisku – 85,01 zł, zwrot samochodu 85,01.

Oferta znaleziona na rentalcars.com: firma wynajmująca Hertz Rent a Car, cena 377,89 PLN. Zawiera opłatą lotniskową, podatki lokalne i nielimitowany kilometraż. Pełne ubezpieczenie wkładu własnego dostępne jest w kwocie 61,52 zł za dzień. Obejmuje ono kradzież auta, uszkodzenie nadwozia, podwozia i dachu, uszkodzenie silnika, sprzęgła i akumulatora, zatrzaśnięcie pojazdu i utratę kluczyków, uszkodzenie okna, lusterek, kół i opon, zwrot kosztów taksówki i holowania a także opłaty administracyjne oraz tzw. immobilisation charges. Ubezpieczenie to dostępne jest tylko w czasie rezerwacji wynajmu auta na stronie rentalcars.com.