Lotnisko Lublin – terminal lotniczy prawie gotowy.

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Lotnisko Lublin – terminal lotniczy prawie gotowy. została wyłączona
lip 132012
 
terminal Lotniska Lublin

Zaproszeni przez prezesa Portu Lotniczego Lublin S.A. dziennikarze, mieli sposobność 11 lipca obejrzeć wnętrze terminala lotniska w Świdniku. Trwają w nim obecnie ostatnie prace wykończeniowe i montaż wyposażenia. Terminal ma być gotowy w sierpniu, zaś we wrześniu, wraz z końcem budowy lotniska będzie zorganizowany dzień otwarty dla wszystkich zainteresowanych, chcących zobaczyć, jak wygląda Lotnisko Lublin. W planach dyrekcji lubelskiego lotniska jest uruchomienie na wiosnę dziesięciu kierunków na połączenia lotnicze z Lublina, zaś latem możliwość realizacji 10 lotów dziennie z lotniska w Świdniku.

Galeria zdjęć ze spotkania z dziennikarzami, dostępna jest tutaj.

Zdęcie w ikonie wpisu pochodzi ze strony www.portlotniczy.lublin.pl fot. Mikołaj Majda

Wygraj swoją podróż życia z World MasterCard.

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Wygraj swoją podróż życia z World MasterCard. została wyłączona
lip 112012
 

„Orient Expressem przez Azję” to loteria zorganizowana przez World MasterCard, w której wygraną jest egzotyczna podróż przez Azję Południowo-Wschodnią luksusowym pociągiem Orient Express. Zwycięzca loterii wraz z osobą towarzyszącą otrzyma nagrodę o wartości 112.188,30 złotych z dodatkową nagrodą pieniężną w kwocie 12.465,00 złotych. Nagrodę stanowi przelot na trasie Warszawa – Bangkok i Singapur – Warszawa dla dwóch osób, przejazd pociągiem Eastern Orient Express na trasie Bangkok – Singapur ( w tym sześć noclegów w pociągu), zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu ( 1 nocleg w Bangkoku i 2 noclegi w Singapurze), wyżywienie, ubezpieczenie turystyczne a także inne atrakcje przewidziane w programie podróży. Wyjazd odbędzie się do 31 grudnia 2013 roku, w terminie uzgodnionym z organizatorem loterii. Jej uczestnikiem może być każda osoba, która ukończyła 18 lat, będąca posiadaczem lub użytkownikiem wystawionej na swoje imię i nazwisko karty płatniczej World MasterCard, której wydawcą jest bank z siedzibą w Polsce. Warunkiem uczestnictwa w loterii, jest zgłoszenie transakcji na dowolną kwotę kartą wymienioną powyżej na stronie www.worldpromocja.pl. Transakcje i ich zgłoszenie powinny odbyć się od 1 lipca 2012 roku do godziny 23:59:59 31 sierpnia 2012 roku. Pełny tekst regulaminu dostępny jest tutaj.

 

Karty World MasterCard, biorące udział w losowaniu nagrody:

Alior Bank – Karta kredytowa World MasterCard
Alior Bank – Karta World Debit MasterCard
Citi Handlowy – Karta kredytowa Citibank World MasterCard
Citi Handlowy – Karta kredytowa Citibank Wizz Air World MasterCard
Citi Handlowy – Karta kredytowa Citibank-LOT – Platinum
Citi Handlowy – Karta kredytowa Citibank-LOT – Gold
Citi Handlowy – Karta kredytowa Citibank-LOT – Silver
Citi Handlowy – Karta kredytowa Citibank-Plus – Gold
Citi Handlowy – Karta kredytowa Citibank-Plus – Silver
Bank DnB Nord – Karta kredytowa World MasterCard Integracja
Getin Noble Bank – Karta kredytowa World MasterCard Business
Getin Noble Bank – Karta kredytowa World MasterCard
Noble Bank Kredyt Bank – Karta kredytowa World MasterCard
mBank – Karta World MasterCard Debit
mBank – Karta World MasterCard
Bank Millennium – Karta kredytowa Millennium MasterCard Impresja
Bank Millennium – Karta Millennium World Debit MasterCard
Multibank – Karta World MasterCard Aquarius
Multibank – Karta World Debit MasterCard Aquarius
Polbank EFG – Karta World MasterCard
Raiffeisen Bank – Karta World MasterCard Class&Club
Bank Zachodni WBK – Karta kredytowa World MasterCard

Życzymy atrakcyjnej wygranej !

 Posted by admin at 10:33

Bilety Ryanaira po 0 złotych? Wypowiedź prezesa i pierwsze darmowe bilety.

 AKTUALNOŚCI, PROMOCJE LOTNICZE  Możliwość komentowania Bilety Ryanaira po 0 złotych? Wypowiedź prezesa i pierwsze darmowe bilety. została wyłączona
lip 092012
 
lotyzlublina.pl Ryanair bilety za 0 zł

Prezes irlandzkich linii lotniczych Ryanair zapowiedział możliwość obniżenia cen biletów lotniczych, nawet do 0 złotych. Trzymamy kciuki za realizację tych planów z nadzieją, że lotnisko Lublin będzie ujęte w siatce połączeń tego przewoźnika z możliwymi darmowymi lotami z i do Lublina.

„Schodzimy z ceną do 54 złotych na 19 trasach z i na lotnisko w Modlinie. Niewiele nas już dzieli, by zejść z ceną do zera – zapowiada Michael O'Leary, prezes linii Ryanair. To, co jeszcze potrzebujemy zrobić, to wciąż powiększać firmę. Musimy zwiększyć dochód z innych usług jak np. z rozrywki na pokładzie, hazardu czy opłat za korzystanie z toalet. Wtedy bilety mogłyby być za darmo – przekonuje prezes Ryanaira O'Leary w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria. Wciąż nad tym pracujemy, obniżając stopniowo ceny. Nie sądzę, żeby tu w Polsce można było wcześniej kupić bilety za 54 złote. Kiedyś było to raczej 500 lub nawet 5000 złotych. Dziś to 54 złote i chcemy dalej ceny obniżać.”

Z okazji dnia otwartego zorganizowanego przez Lotnisko Modlin, Ryanair rozdał 100 darmowych biletów lotniczych. Następna pula biletów za 0 złotych w ilości 500, będzie udostępniona w najbliższą środę – 11 lipca o godzinie 13-tej przed Pałacem Kultury w Warszawie, od strony Al. Jerozolimskich. Kierunki na darmowe przeloty, to Londyn, Bruksela, Oslo, Budapeszt, Sztokholm, Mediolan i Rzym. Więcej szczegółów ma być dostępnych wkrótce na stronie internetowej Ryanaira.

Informację powyższą zaczerpnięto z facebookowej strony Lotniska Modlin.

 Posted by admin at 23:55