lip 092012
 
lotyzlublina.pl Ryanair bilety za 0 zł

Prezes irlandzkich linii lotniczych Ryanair zapowiedział możliwość obniżenia cen biletów lotniczych, nawet do 0 złotych. Trzymamy kciuki za realizację tych planów z nadzieją, że lotnisko Lublin będzie ujęte w siatce połączeń tego przewoźnika z możliwymi darmowymi lotami z i do Lublina.

„Schodzimy z ceną do 54 złotych na 19 trasach z i na lotnisko w Modlinie. Niewiele nas już dzieli, by zejść z ceną do zera – zapowiada Michael O'Leary, prezes linii Ryanair. To, co jeszcze potrzebujemy zrobić, to wciąż powiększać firmę. Musimy zwiększyć dochód z innych usług jak np. z rozrywki na pokładzie, hazardu czy opłat za korzystanie z toalet. Wtedy bilety mogłyby być za darmo – przekonuje prezes Ryanaira O'Leary w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria. Wciąż nad tym pracujemy, obniżając stopniowo ceny. Nie sądzę, żeby tu w Polsce można było wcześniej kupić bilety za 54 złote. Kiedyś było to raczej 500 lub nawet 5000 złotych. Dziś to 54 złote i chcemy dalej ceny obniżać.”

Z okazji dnia otwartego zorganizowanego przez Lotnisko Modlin, Ryanair rozdał 100 darmowych biletów lotniczych. Następna pula biletów za 0 złotych w ilości 500, będzie udostępniona w najbliższą środę – 11 lipca o godzinie 13-tej przed Pałacem Kultury w Warszawie, od strony Al. Jerozolimskich. Kierunki na darmowe przeloty, to Londyn, Bruksela, Oslo, Budapeszt, Sztokholm, Mediolan i Rzym. Więcej szczegółów ma być dostępnych wkrótce na stronie internetowej Ryanaira.

Informację powyższą zaczerpnięto z facebookowej strony Lotniska Modlin.

Podobne wpisy:

 Posted by admin at 23:55