OLT Express zawiesza wszystkie regularne loty

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania OLT Express zawiesza wszystkie regularne loty została wyłączona
lip 262012
 

Na stronie internetowej przewoźnika opublikowany został komunikat o zawieszeniu wszystkich lotów regularnych, a tym samym wstrzymaniu sprzedaży biletów lotniczych. Tracimy w tym momencie szanse na tanie loty krajowe z Lotniska Lublin. Nadzieje na tanie połączenia lotnicze z innymi miastami Polski, związane z OLT Express miało wiele osób. Świadczyć o tym może ankieta na tej stronie, w której oddano na te linie 84 głosy spośród 165 głosujących do tej pory (26.07.2012). Trzymamy kciuki za władze lubelskiego lotniska, aby znalazły równie dobra ofertę na tanie loty krajowe z lotniska w Świdniku.

Komunikat ze strony internetowej OLT Express:

„Szanowni Państwo,

Informujemy, że od 27 lipca br. wszystkie rejsy regularne zostają zawieszone do odwołania, tym samym wstrzymana zostaje sprzedaż biletów lotniczych. Wszystkim Pasażerom, którzy za pośrednictwem www.oltexpress.com lub OLT Express Call Center nabyli bilety na odwołane rejsy przysługuje prawo do zwrotu kosztów biletów. Wszyscy Pasażerowie anulowanych rejsów zostaną osobiście powiadomieni o zmianach i przysługujących im prawach przez pracowników naszego Call Center.

Za wszystkie niedogodności serdecznie Państwa przepraszamy.

Rada dla tych, którzy kupili bilety i nie polecą:

Wszyscy, którzy dokonali zakupu kartą biletów OLT Express i nie otrzymają zwrotu kosztów od linii lotniczej, mogą wnioskować w banku, który wydał kartę o tzw. chargeback. Jest to procedura zwrotu pieniędzy na kartę za niezrealizowaną usługę. O szczegóły należy pytać w banku – wydawcy karty płatniczej.

 Posted by admin at 23:17

Oslo i Sztokholm z Modlina z Ryanairem za 1 PLN

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Oslo i Sztokholm z Modlina z Ryanairem za 1 PLN została wyłączona
lip 242012
 
bilety Ryanair za 1 PLN

Super tanie loty za 1 zł w ofercie Ryanaira dostępne są na wiele terminów we wrzesniu, październiku i listopadzie. Już za 1 zł możemy polecieć tymi liniami do Oslo Rygge i Sztokholmu Skavsta z lotniska w Modlinie. Wiele terminów na loty powrotne dostępnych jest w tej samej cenie. Spełniając warunki przelotu: płatność kartą MasterCard Prepaid lub Ryanair Cash Passport, zakup biletów od razu w obie strony i podróż z bagażem podręcznym do 10 kilogramów – możemy zapewnić sobie przeloty za jedyne 2 złote. W ofercie przewoźnika dostępne są także bilety lotnicze po 9 złotych do Brukseli Charleroi i Mediolanu Bergamo i nieco droższe za 19 złotych do Bolonii, Londynu, Paryża i Rzymu.

Trudno wnioskować, co najbardziej sprzyja tak efektownym promocjom Ryanaira: tańsze opłaty lotniskowe w Modlinie, czy też rywalizacja z Wizz Airem. Jedno jest pewne – tego typu oferty są mile widziane przez wszystkich podróżnych. Miejmy nadzieję, iż Lotnisko Lublin będzie mogło także obsługiwać linie Ryanair a latający stąd podróżni, korzystać z tego typu promocji lotniczych.

P.S. Ciekawe, jak bardzo od tej chwili Ryanair zdystansuje Wizz Air’a w ankiecie zamieszczonej na naszej stronie.

Warszawa Modlin do Oslo za 1 PLN

Oslo - Warszawa Modlina za 1 PLN

Koszt biletów na trasie Warszawa Modlin – Oslo Rygge – Warszawa Modlin. Stan na dzień 24/07/2012 godz. 23:59

 

 Posted by admin at 23:07