Wizz Air z Lublina taniej o 90 PLN. Tylko dziś z Wizz Discount Club

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Wizz Air z Lublina taniej o 90 PLN. Tylko dziś z Wizz Discount Club została wyłączona
lis 222012
 
Wizz Air z Lublina taniej o 90 PLN. Tylko dziś z Wizz Discount Club

Wszyscy planujący lot liniami Wizz Air z Lublina lub z Oslo i Londynu na lubelskie lotnisko mogą skorzystać z 90 złotowej obniżki cen biletów. Oferta Wizz Aira aktualna jest tylko dziś, dotyczy wszystkich połączeń węgierskiego przewoźnika i ma zastosowanie do wyjściowych cen biletów wyższych niż 129 PLN. Warunkiem skorzystania z promocji jest uczestnictwo w programie Wizz Discount Club lub podróż w grupie osób (maksymalnie 9), dla których uczestnik programu wykupił bilet lub podróżuje razem z nimi. W takim przypadku sumą rabatów będzie kwota 450 złotych. Promocję mogą docenić osoby planujące podróż do Lublina na święta z Wizz Airem, która na chwilę obecną charakteryzuje się wysokimi cenami biletów. 90 złotowa obniżka na każdym z nich to spore oszczędności.

Dla przypomnienia podajemy także możliwość dodatkowej obniżki ceny biletu Wizz Aira dzięki płatności kartą Citibank Wizz Air. W tym przypadku cena biletu zostanie obniżona o dodatkowe 36 złotych. Powyższa promocja aktualna jest tylko w dniu dzisiejszym i aby z niej skorzystać, należy rezerwować bilety na stronie linii lotniczej.

90 PLN taniej za bilety Wizz Air

Wygraj darmowe bilety lotnicze z Airport Lublin

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Wygraj darmowe bilety lotnicze z Airport Lublin została wyłączona
lis 202012
 
Tanie loty do Lublina

Bilety lotnicze linii Wizz Air będzie można wygrać w konkursie organizowanym przez Airport Lublin, Radio Free i Radio Lublin. Łącznie do wygrania jest 15 biletów, które będzie można wykorzystać na przeloty z lubelskiego lotniska do końca marca przyszłego roku.

Zasady konkursu

Radio Lublin nagrodzi osobę, która jako pierwsza zadzwoni z poprawną odpowiedzią na numer 801501022, między godziną 7:00 a 8:00 w dni robocze – od poniedziałku do piątku. Pytanie w tym czasie będzie zadane na antenie Radia Lublin w ramach audycji – konkursu "Poranny Odlot".

Radio Free przeprowadzi konkurs „Odleć z Lublina”: 22, 26, 28 i 30 listopada między godziną 14:00 a 15:00. Pierwszy słuchacz, który zadzwoni z prawidłową odpowiedzią na numer 801500899 zostanie zwycięzcą i posiadaczem darmowego biletu Wizz Air na przelot tam i z powrotem na wybranej trasie z Airport Lublin.

Źródło: strona internetowa Airport Lublin

Airport Lublin zwycięzcą konkursu „Życie w Architekturze”

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Airport Lublin zwycięzcą konkursu „Życie w Architekturze” została wyłączona
lis 202012
 
Airport Lublin

Airport Lublin zwyciężył w konkursie organizowanym przez miesięcznik „Architektura – murator”, który organizuje ten plebiscyt od 1995 roku. Terminal lubelskiego Airportu pokonał 120 najlepszych realizacji architektonicznych z całego kraju. Jeszcze na kilka godzin przed finałem Airport Lublin zajmował drugie miejsce, tuż za przystanią na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy. Ostateczne zwycięstwo lubelskiemu terminalowi zapewnili internauci – fani lubelskiego lotniska, których głosy zdecydowały o ostatecznym wyniku głosowania. W plebiscycie oddano w sumie 368000 głosów a zainteresowanie nim przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Uwieńczeniem zwycięstwa będzie pamiątkowa tablica: „Ulubieniec Polski XXI wieku”, która zostanie wręczona podczas uroczystej gali w dniu 5 grudnia bieżącego roku, w gmachu dawnego hotelu Saskiego w Warszawie.

Odrębnym etapem konkursu jest nagroda Grand Prix „Życie w Architekturze”, która zostanie przyznana w czterech kategoriach:
– użyteczność publiczna
– budynki mieszkalne wielorodzinne
– domy jednorodzinne
– przestrzeń publiczna.

Wytypowaniem 12 finalistów zajmie się specjalnie do tego celu powołane Jury, zaś wskazanie ostatecznego zwycięzcy i wręczenie nagrody głównej przypadnie Prezydentowi RP – Bronisławowi Komorowskiemu. Ewentualne zwycięstwo Airport Lublin w tym etapie, byłoby bez wątpienia sporym ewenementem, gdyż przypadłoby na czas przed oficjalnym i realnym uruchomieniem lotniska.