Loty Lublin Warszawa nadal w atrakcyjnej cenie

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Loty Lublin Warszawa nadal w atrakcyjnej cenie została wyłączona
lis 222014
 
loty Lublin Warszawa

Bilety na loty Lublin Warszawa i na kierunku powrotnym nadal rezerwować możemy w przystępnych cenach. Kupując je z wyprzedzeniem czasowym około dwóch tygodni, możemy liczyć w dalszym ciągu na bilety w cenie 99 złotych za podróż w jednym kierunku.

Drożej przyjdzie nam zapłacić za loty Lublin Warszawa jeśli przelot miałby się odbyć następnego dnia lub w ciągu najbliższego tygodnia. Ceny biletów potrafią wtedy skoczyć do poziomu 129, a nawet 189 złotych za przelot w jedną stronę. Rezerwując wcześniej podróż do stolicy ze Świdnika i z powrotem, cena może zamknąć się w kwocie 198 złotych.

To o wiele mniej, aniżeli reklamowane na stronie Eurolotu połączenia z Gdańska do Warszawy, czy Wrocławia – za niespełna czterysta złotych. Na pewno jest to kwestia odległości pomiędzy lotniskami, ale też wielkości popytu kreowanego przez klientów. Trudno wyrokować, czy w przypadku lubelskiego lotniska pula biletów w taryfie Bronze jest większa, czy też popyt na bilety jest mniejszy. Chyba, raczej to drugie.

Mile zaskakują ceny na loty Lublin Warszawa w dniach sąsiadujących z nadchodzącymi świętami. Na chwilę obecną do Warszawy za 99,01 PLN możemy polecieć 19, 20, 22, 23 a także 24 grudnia. W tej samej cenie powrotna trasa jest dostępna 29 i 30 dnia tego miesiąca. Osoby planujące spędzenie świąt lub odwiedziny w tym czasie u rodziny, mają więc okazję na zakup tanich biletów.

Osoby planujące regularne lub częstsze loty biznesowe z Eurolotem mogą skorzystać z oferty EUROLOTKARNET. Wiąże się to z dokonaniem wpłaty depozytu do wykorzystania w ciągu najbliższych trzech miesięcy z dodatkowym bonusem. Ofarta ma zastosowanie do wszystkich tras przewoźnika i mogą z niej skorzystać trzy osoby wymienione w umowie. Zmiana nazwisk lecących osób, możliwa jest na 12 godzin przed odlotem dla taryf Basic i i 2 godzin dla taryfy Premium. Adekwatnie bezpłatne są zmiany dat podrózy. Szczegółowe informacje dotyczące oferty możliwe są do uzyskania po uprzednim kontakcie z pracownikami Eurolotu, pisząc na adres biznes@eurolot.com lub kontaktując się z obsługą na infolinii: 0 801 801 740.

loty Lublin Warszawa

Z Lublina do Barcelony za 224 PLN

 POMYSŁY NA PODRÓŻE  Możliwość komentowania Z Lublina do Barcelony za 224 PLN została wyłączona
lis 192014
 
Z Lublina do Baecelony ikona

Z Lublina do Barcelony za 224 złote możemy polecieć w styczniu przyszłego roku. Przelot związany jest z przesiadką w Londynie Stansted. Obydwa etapy podróży odbędziemy linią Ryanair. Pomimo, iż z Lublina do Barcelony polecimy tą samą linią lotniczą, to na każdy odcinek lotu musimy wykupić oddzielne bilety. Czas związany z przesiadką – oczekiwaniem na następny lot: Londyn Stansted – Barcelona, to trzy godziny i czterdzieści minut. Łącznie na podróż musimy poświęcić osiem godzin i trzydzieści pięć minut. Trochę długo, ale niska cena wydaję się być atrakcyjną dla osób podróżujących na tym kierunku i chcących zaoszczędzić pieniądze. Gwarancją ceny jest podróż ze standardowym bagażem podręcznym i drugim mniejszym.

Barcelona z Lublina

Londyn ze Świdnika za 69 PLN

 AKTUALNOŚCI  Możliwość komentowania Londyn ze Świdnika za 69 PLN została wyłączona
lis 182014
 
Londyn ze Swidnika

Londyn ze Świdnika pojawił się w rozkładzie lotów Ryanaira w atrakcyjnej cenie 69 złotych. Za tę kwotę polecimy do Londynu Stansted 4, 11 i 13 grudnia bieżącego roku. Propozycja przelotu w jednym kierunku jest bez wątpienia atrakcyjna cenowo dla osób bez sprecyzowanego planu na lot powrotny. Cena ma zastosowanie do podróży irlandzką linią jedynie z dwoma bagażami podręcznymi: jednym o standardowych wymiarach i drugim mniejszym.

Zbliżone kwotowo ceny biletów 84 i 97 złotych trafiają się także w styczniu i lutym. Miejmy nadzieję, iż posezonowy okres będzie obfitował w większe ilości atrakcyjnych cenowo lotów, zarówno tej linii, jak też innych latających ze Świdnika.

Londyn z Lublina

Londyn ze Swidnika