sie 142012
 

Od początku funkcjonowania serwisu udostępniamy naszym użytkownikom wyszukiwarkę najtańszych noclegów – www.hotelink.pl. W jej bazie znajdziemy oferty setek tysięcy hoteli, hosteli, pensjonatów i kurortów z całego świata. To, co wyróżnia tę wyszukiwarkę spośród innych, dostępnych w Internecie, to fakt, iż prezentuje ona konkretne oferty z wielu porównywarek cen hoteli w jednym momencie w trakcie wyszukiwania. Oszczędza to nasz czas na poszukiwanie najlepszych ofert hotelowych, niwelując potrzebę pojedynczego sprawdzania stron poszczególnych platform rezerwacyjnych. Korzystając z wyszukiwarki, w szybki i efektywny sposób porównamy w krótkim czasie oferty noclegowe z baz danych takich porównywarek hotelowych, jak: Booking.com, Hotels.com, Agoda.com, HotelClub.com, RatesToGo.com, getaroom.com, Splendia.com, OnHotels.com, Octobus.com, HostelBookers.com, Venere.com, EasyToBook.com, EasyClickTravel.com i wiele, wiele innych.

Jedną z bardzo przydatnych funkcjonalności wyszukiwarki hoteli jest możliwość sortowania wyników według rosnącej lub malejącej ceny pokoju hotelowego. Dzięki tej funkcji, w ciągu dosłownie sekundy otrzymujemy najniższe ceny noclegów w wybranej miejscowości, przy określonych datach pobytu i ilości osób, dla których szukamy noclegu.

Następnym udogodnieniem jest mapa, dzięki której szybko sprawdzimy hotele leżące najbliżej wybranego miejsca, na przykład lotniska.

W panelu bocznym wyszukiwarki możemy zawęzić wyniki wyszukiwania do obiektów noclegowych posiadających pożądane przez nas udogodnienia, którymi mogą być: parking, basen, aneks kuchenny w pokoju, Spa i tym podobne. Lista usług hotelowych jest długa, aby ją zobaczyć należy kliknąć w „pokaż wszystkie filtry”.

Hotelink dostarcza także informacje o opiniach osób, które korzystały w przeszłości z poszczególnych hoteli. Może to być pomocne w wyborze konkretnego hotelu, szczególnie wtedy, gdy wyświetlane oferty hotelowe reprezentują podobny poziom cenowy. Dodatkowym udogodnieniem jest też przelicznik cen pokoi, dzięki któremu możemy wyświetlać ceny, wybierając spośród 28 walut świata. Bardziej szczegółowe informacje, szczególnie dotyczące warunków rezerwacji, metod płatności, czy do zagwarantowania rezerwacji potrzebna jest karta kredytowa, do której godziny trzymana jest rezerwacja pokoju w danym hotelu, znajdziemy na stronach poszczególnych dostawców – platform i hotelowych systemów rezerwacyjnych.

Mamy nadzieję, że Hotelink pozwoli zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy wszystkim latającym w przyszłości z lubelskiego lotniska, jak też podróżującym obecnie i korzystającym z usług noclegowych. 🙂

Podobne wpisy:

 Posted by admin at 23:23