wrz 032013
 
Antalya z Lublina

Dobra cena za czarter w ofercie last minute z wylotem z lubelskiego lotniska, dzięki TUI (397 PLN) w połączeniu z noclegiem, który możemy zarezerwować na venere.com już za 715 złotych dla dwóch osób za siedmiodniowy pobyt. Przeliczając całkowity koszt na jedną osobę, otrzymujemy kwotę 755 złotych za przelot i pobyt w tureckiej miejscowości wypoczynkowej Antalya.

Koniec okresu wakacyjnego będzie, na pewno sprzyjał pojawianiu się tego typu ofert w opcji last minute z lotniska w Świdniku. Powyższa oferta pojawiła się w rozkładzie lotów czarterowych biura podróży TUI 2 września, tak więc jest typową okazją na ostatnią chwilę dla spakowanych przed podróżą osób i liczących na najniższą cenę pobytów wczasowych z wylotem z Lotniska Lublin.

Pojawienie się tego typu promocji już na początku września może dobrze wróżyć planowaniu indywidualnych i tanich przelotów czarterowych z Lublin Airport. Z drugiej strony może to być sygnał  spadku popytu na przeloty czarterowe z lubelskiego lotniska, szczególnie te, które wiążą się z wykupionymi wczasami w biurach podróży.

Oferty wypoczynkowe super last minute możemy też sprawdzić na stronie travelplanet.pl.

Najtańszy nocleg wymieniony w powyższym wpisie znaleziono dzięki hotelink.pl  

last minute z Lublina Antalya

Antalya Turcja

Podobne wpisy: